ביאליק מוכנה לחירום

קריית ביאליק הפכה לראשונה במחוז חיפה שעברה אימון מלחמה במאמן (סימולטור) של פיקוד העורף. "גם בעת חירום אתם נמצאים בידיים טובות"

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, מנהל את שולחן המלחמה כשלצידו מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף. "ניכר שקיימת בקרית ביאליק הבנה עמוקה של חשיבות העשייה בנושא התכוננות לחירום"

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, מנהל את שולחן המלחמה כשלצידו מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף. "ניכר שקיימת בקרית ביאליק הבנה עמוקה של חשיבות העשייה בנושא התכוננות לחירום"

״ניסיון בארץ ובעולם מוכיח, כי מצבי חירום עלולים לפקוד אותנו ללא זמן והכנה מוקדמת. זוהי תפיסת הפעולה של פיקוד העורף, שפועל בכל עת להכנת האוכלוסייה לשעת חירום ולכן מתרגל הפיקוד את כל הרשויות במדינת ישראל בתרחישים שונים במאמן (סימולטור) הפיקודי״, כך אמר מפקד פיקוד העורף, אלוף יואל סטריק, שנפגש עם ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, במסגרת תרגיל שנערך ביום שני ובו תרחיש של נפילת טילים במרחב העירוני.

העירייה התמודדה עם סיטואציות מורכבות, וביצעה מספר רב של משימות בו זמנית, בדימוי מצב אמת. "ישנה חשיבות רבה לתרגול הרשויות בהתמודדות עם סיטואציות שונות לשעת חירום, ופיקוד העורף יסייע ויתמוך בכל מה שיידרש כדי לקדם את מוכנות הרשות", ציין מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף, אל"ם צביקה צורן. "אני יוצא מהאימון בתחושת ביטחון ומבין, כי ניכר שקיימת בקרית ביאליק הבנה עמוקה של חשיבות העשייה בנושא התכוננות לחירום, ובטוח כי הרשות תדע לתת מענה טוב וראוי כנדרש ממנה".

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, הוסיף: "אני שמח שניתנה לנו הזכות להיות הרשות הראשונה במחוז חיפה שתורגלה במאמן שבפיקוד העורף. אני פונה לתושבי קרית ביאליק ומבטיח להם, כי גם בעת חירום אתם נמצאים בידיים טובות".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק