פיתרון סיני לדלקת

בשורה: טיפול בטכניקה ייחודית של דיקור סיני שנוסה במרפאת "כללית רפואה משלימה" בקרית שמונה יכול להקל ואפילו לרפא דלקת ממושכת במפרק הירך
רום ברוסקין. מטפל ברפואה סינית במרפאת "כללית" רפואה משלימה בקרית שמונה. צילום: מורן קדוש

רום ברוסקין. מטפל ברפואה סינית במרפאת "כללית רפואה משלימה" בקרית שמונה. צילום: מורן קדוש

דלקת במפרק הירך היא תופעה שכיחה מאוד בכל הגילאים שפוגעת באיכות החיים, אך בעזרת טיפול בטכניקה ייחודית של דיקור סיני ניתן להשיג הטבה משמעותית שמקדמת את תהליך ההבראה.

על הטיפול היעיל והמוצלח, יכולה להעיד תושבת  הצפון  כבת 60, שהגיעה למרפאת כללית רפואה משלימה בקרית שמונה והתלוננה על כאבים בגב התחתון ובירכיים, שלא אפשרו לה לישון שינה רציפה בלילה ולתפקוד תקין במהלך היום. לדברי מטפל ברפואה סינית במרפאת "כללית רפואה משלימה" בקרית שמונה, רום ברוסטין, שטיפל באישה, "מקור הכאבים לא היה ידוע בוודאות, משום שהצילומים באזור הצביעו על  תופעות שונות שאופייניות לגיל, שיכולות ליצור סימפטומים. נוסף על כך, למטופלת יש אי סבילות לתרופות נוגדות דלקת, היוצרות אצלה תופעות לוואי קשות".

רום ברוסטין מסביר כי, "קיים טיפול מיוחד בדיקור סיני לבעיה של דלקת מפרק הירך, שנחשב ליעיל ופשוט. במפגשים הראשוניים בוצע טיפול שהקל בכאב שהיה לה באזור מפרקי הירכיים. בהמשך סדרת הטיפולים, חלה הטבה משמעותית שאפשרו חזרה לשגרת חיים פעילה ושנת לילה רציפה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות