"אני חושב שציר מוריה רדום כעת ויש מקום להכניס משהו חדש. לאנשים יש טעם טוב מההברברוסה והשם הולך לפניו… אז הינה אנחנו פה!"

לירון הראל וסער אביגזר הם הבעלים של הברברוסה בר בקריות וכעת פתחו להרצה את סניף הכרמל של הרשת על חורבות קפה תות בו השניים החלו את דרכם בחיי הלילה. סוגרים מעגל ופותחים מקום חדש.
 

הבעלים, לירון הראל וליאור בן זקן, מנהל המקום. הברברוסה נפתח שוב. אלבום פרטי

הבעלים, לירון הראל וליאור בן זקן, מנהל המקום. הברברוסה נפתח שוב. אלבום פרטי

לירון הראל בן ה37 מוכר בעיר וגם בקריות במשך שנים רבות כמי שעבד בקפה 'תות' במשך שנים, עבר לעבוד ב- ברברוסה קריות בעשור האחרון וכעת הגשים חלום שהתחיל בגיל 15 כשעבד כשוטף כלים והגיע עד לתפקיד הברמן כשהשבוע פתח יחד עם חברו ושותפו סער אביגזר בן ה31 שהתחיל אף הוא כברמן בתות ובשני ועבר לעבוד ב-ברברוסה בקריות במשך חמש שנים, את המקום החדש שהוא רק שלהם, 'ברברוסה בר' בכיכר ספר על ציר מוריה בחיפה. המקום שעשה רעש רב כשנודע כי ייפתח על חורבות קפה תות האגדי, נפתח להרצה לפני שבוע וייפתח רשמית בסוף החודש הקרוב.

לירון, הברברוסה בכרמל נסגר לפני תקופה ארוכה, מה קרה עד עכשיו?

סער ואני משמשים כבעלים של ברברוסה קריות מזה תקופה בהצלחה גדולה מאוד. לאחר שאחד השותפים ברשת, אדם פיש, נפטר, השותפים האחרים יצאו מהשותפות והמקום נשאר שלנו. כשנסגר הסניף בחיפה ראינו שהשותפים בחיפה לא רוצים לפתוח מחדש אז החלטנו ללכת על זה. אני חושב שציר מוריה רדום כעת ויש מקום להכניס משהו חדש. אני חושב שצריך משהו חדש ולאנשים יש טעם טוב מההברברוסה והשם הולך לפניו אז אנחנו הרמנו את הכפפה והינה אנחנו פה.

מה חדש בברברוסה בכיכר ספר?

אנחנו מביאים את הישן והטוב בפינה היפה בחיפה בכרמל, זה בטוח, עם לא מעט חידושים, כשהתפריט בנוי על הניסיון שלנו בקריות ונבנה על ידי השף אריק ברגר המדהים.

לאיזה קהל אתם פונים?

לגילאי 25 פלוס. בשלב הבא אנחנו מתכננים הפתעות במקום החל מבמה פתוחה ותערוכות ועד יריד יד 2 ועוד המון דברים. רק פתחנו. בקרוב נעשה את ההשקה ואז נתקדם.

בהצלחה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה