יומן ביוטריות 2016-2017

דורות שלמים גדלו עם "יומנוער" ולראשונה סוכנות הפרסום Talenteen מוציאה יומן עם כוכבות היוטיוב המובילות: אלין כהן, טל כהן, ליאת מקלר, מיטל יימר,עדן ביטון, הילה כספי ומאי רפאל

Teenk ופלפוט מציגה: יומן ביוטריות 2016-2017

יומן ביוטי שנתי צילום יחצ

יומן ביוטי שנתי צילום יחצ

לראשונה היוטיובריות יוצאות מהמחשב ומגיעות הישר ליומן נוער חדש ומסקרן

דורות שלמים גדלו עם "יומנוער" ולראשונה סוכנות הפרסום Talenteen מוציאה יומן עם כוכבות היוטיוב המובילות:

אלין כהן, טל כהן, ליאת מקלר, מיטל יימר,עדן ביטון, הילה כספי ומאי רפאל

אם יש משהו שיכול להגדיר את בני הנוער של היום הוא בעיקר בשליטה ונוכחות מלאה בעולמות הדיגיטאל השונים, חיבור לעולמות תוכן והערצה לכוכבי רשת שהמציאו את עצמם בעולם הדיגיטאלי.

החיבור בין היומנוער לכוכבי רשת הוא תולדה טבעית ומתבקשת ובכך יצרו בסוכנות הייצוג Talenteen בשיתוף פעולה עם פלפוט, את היומן עם כוכבות הרשת הכי מעניינות, מסוקרות ואהובות ע"י בני נוער;

אלין כהן: אלין כהן, רק בת 14, היא תופעת רשת של ממש. תוך שלושה חודשים בלבד, הגיע ערוץ היוטיוב שלה ליותר מ-22 אלף מינויים ומאות אלפי צפיות, כשהיא מעפילה על יוטיובריות ותיקות ומנוסות הרבה יותר. לפני שנה השתתפה בסדרה "הבנים והבנות" ותוך זמן קצר,  הפכה במהירות לאחת מהמתמודדות הכי מצליחות שיצאו מהתוכנית עם יותר ממאה אלף עוקבים באינסטגרם. בערוץ שלה ניתן למצוא ולוגים, מדריכי איפור ועוד. במקביל פתחה ערוץ שמתרכז בריקוד ועתידה לפתוח ערוץ נוסף שימתג אותה סופית כגורו לייף סטייל וטיפוח.

טל כהן: טל כהן, חיילת בת 19 מיבנה, היא אחת מהביוטריות הוותיקות והמצליחות ביותר ביוטיוב הישראלי עם יותר מ-20 אלף מינויים לערוץ.

בערוץ שלה תמצאו בעיקר ולוגים העוסקים בחיי היום יום שלה, מדריכי איפור מכל הסוגים, לוק בוקים למגוון של אירועים וסרטונים שונים שמטרתם העצמה נשית.

ליאת מקלר: כבר כמה שנים טובות שליאת בת ה-17 מנהלת את אחד מערוצי היוטיוב המצליחים בארץ עם למעלה מ-30 אלף מינויים. בערוץ תמצאו ולוגים, הגיגים שונים, מדריכי איפור וסטייל וכמובן תקבלו הצצה לעולמה של כל נערה מתבגרת.

יומן ביוטי שנתי צילום יחצ

יומן ביוטי שנתי צילום יחצ

מיטל יימר: מיטל ימר, בת 18, מצטרפת למעגל הדי מצומצם של הביוטריות המצליחות ביותר בישראל. בערוץ שלה, המאגד יותר מ-40 אלף מינויים תוכלו למצוא ולוגים מחו"ל,  סרטוני DIY, סרטוני הדרכה ועוד.

עדן ביטון: עדן ביטון, בת 18, היא אולי אחת מהיוטיובריות הוותיקות שזכתה להצלחה כבר מההתחלה. מה סוד ההצלחה? כנראה האותנטיות שהיא משדרת! הסרטונים שלה מתרכזים בעיקר בעולם הביוטי והולוגינג, אבל ממש בקרוב היא גם תפתח ערוץ שמתרכז כולו בכושר ותזונה נכונה. היא טבעונית, ולכן מקדמת המון נושאים שקשורים לתהליך.

מאי רפאל: רק בת 17 והיא אחד מהשמות העולים בעולם היוטיוב הישראלי. היא מצחיקה, מהפנטת ומדברת על הנושאים הכי חמים שגורמים לכולם להזדהות ולרצות עוד. בערוץ שלה תמצאו מישמש של הכול פחות או יותר- גם סרטוני ביוטי, גם אתגרים שונים ומשונים ועוד שלל של דברים שייגרמו לכם פשוט להישפך. לאחרונה כיכבה בקמפיין של עוגיות אוראו ששבר את הרשת יחד עם שחר סויקיס. במקביל, היא כותבת, שרה ומלחינה ועתידה להוציא בשנה הבא סינגל ראשון!

הילה כספי: הילה כספי- בת 18, ולוגרית וביוטרית מצליחה עם למעלה מ-15 אלף בנות רשומות לערוץ. אחת מהולוגריות הראשונות בישראל. בערוץ שלה תוכלו לצפות בולוגים שסובבים את החיים שלה: נסיעות לחו"ל, קניות, שיחות עם חברים, אתגרים מצחיקים ועוד.

לאון שניידרובסקי, מנהל סוכנות TalenTeen: "בתור מכור ליומנוער בעצמי, רציתי לתת לבני הנוער של היום את האפשרות להנות מיומן שיהיה מעודכן ויכיל את מה שמעניין, את מי שמעניין ובמקביל יספק אופציה לצאת מהמסכים אל מוצרים שהם פיזיים וכיפים. אני גאה לייצר לבני נוער חוויה קצת אחרת שמחברת בין האוף-ליין ולאון ליין.

פלפוט היא החברה המובילה בארץ בפיתוח, בייצור ובשיווק מוצרי נייר ופופ, מוצרי חזרה לבית הספר, ספרי תיירות ומזכרות. פלפוט מפתחת מוצרים בעלי קווי עיצוב חדשניים ומקוריים בשילוב מותגים בינלאומיים ומותגים מקומיים.

את יומן הביוטריות ניתן יהיה להשיג בחנויות מובחרות.

מחיר לצרכן: 35 ₪.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות