טיפולי פוריות

לבית הדין הרבני האזורי בחיפה הוגשה תביעתה של אישה בת 42 שמבקשת מבית הדין לחייב את בעלה להגיע לשלום בית כדי שיוכלו להמשיך כזוג נשוי את טיפולי הפוריות שעוברת האישה כבר מספר שנים בניסיון להביא ילדים לעולם.
 

 קרדיט צלם מאץ פוינט

 עו"ד טליה שקולניק צלם מאץ פוינט

בני הזוג נישאו לפני כתשע שנים ומשלא הצליחו להביא ילדים לעולם החלו בטיפולי פוריות לפני כחמש שנים ובמסגרת טיפולי הפוריות הוקפאו שני עוברים. "האישה תמכה בבעלה" נכתב בתביעה שהוגשה על ידי עו"ד טליה שקולניק "הקדישה את כל עתותיה וזמנה למען הקן המשפחתי והתייחסה לבעל בכבוד ובהערכה, כפי שחונכה".
השניים מתגוררים בדירה שכורה ולפני כמה חודשים, נטען בכתב התביעה, היה סכסוך בין האישה שהייתה במצב רגשי קשה כתוצאה מטיפולי הפוריות שלא צלחו, לבין משפחת הבעל שגרמו למתח בחיי הזוגיות של השניים. הבעל הודיע על רצונו להתגרש ואילו האישה ניסתה לדבר על ליבו ולשקם את חיי הנישואין.
בחודש האחרון, טוענת עו"ד שקולניק נגד הבעל "הוא מסרב לכל מגע עם האישה ואף אינו לן עמה במיטה אחת". בנוסף, הבעל גם דורש מאשתו לשלם את מחצית דמי השכירות. "חרף התנהגות הבעל, ממשיכה האישה להמתין לבעל שיתעשת" טוענת עו"ד שקולניק "ובעיקר כאשר היא אוהבת את הבעל, רוצה ללדת לו ילדים ולעשות שימוש בעוברים המוקפאים".
בכתב התביעה היא מבקשת מבית הדין "שיורה לבעל לחדול מלהטיח באישה כי אינו חפץ בה, יחזור לחלוק עמה מיטה משותפת". האישה מבקשת עוד מבית הדין לתת פסק דין המחייב את הבעל לחזור לחיי שלום בית עם האישה ולאסור עליו לעשות כל פעולה שעלולה לפגוע בחזקתה בדירה.


 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט