הבית תמורת מזונות הילדים

בית המשפט נעתר לבקשתו של עו"ד עדיאל ברוך ואישר כי האיש יעביר את חלקו בדירה לידי האישה בתמורה לדמי המזונות העתידיים של הילדים.
עו"ד עדיאל ברוך צילום עצמי

עו"ד עדיאל ברוך צילום עצמי

האישה באמצעות עו"ד עדיאל ברוך ממשרד "פייטלוביץ-ברוך", הגישה תביעת מזונות לילדים. במשך למעלה משנה וחצי האיש לא שילם את דמי מזונות הקטינים לידי האישה.

בנסיבות אלו האישה הגישה בקשה באמצעות עו"ד עדיאל ברוך מומחה לדיני משפחה, וביקשה לקבל את חלקו של הבעל בדירה (מדובר בדירה אשר אין עליה משכנתא) בתמורה לדמי המזונות שלא שולמו ובעבור אלו שעתידיים להשתלם עוד שנים רבות קדימה.


האיש התנגד לבקשה לוותר על חלקו בדירה וטען כי קבלת הבקשה תגרום למצב בו לא יישאר בידו כל רכוש מהותי מהנישואין.

עו"ד עדיאל ברוך הצליח לשכנע את בית המשפט לענייני משפחה כי זה המהלך הנכון שיוכל להטיב עם האישה והילדים. בית המשפט נעתר לבקשה ואישר כי האיש יעביר את חלקו בדירה לידי האישה בתמורה לדמי המזונות העתידיים של הילדים.

האיש העביר את הדירה על שם האישה בתמורה למזונות העתידיים של הילדים, חשוב לציין כי בנוסף למחצית הדירה שהעביר האיש לידי האישה נקבע כי האיש ימשיך לשאת במחצית הוצאות החינוך והבריאות של הילדים עד שהילדים יגיעו לגיל 18.

עו"ד עדיאל ברוך מבהיר כי מהלך זה נכון ומתאים למקרה הספציפי הזה, שכן כך האישה לא תיאלץ "לרדוף" אחרי האיש במשך השנים הבאות כדי לקבל את מזונות הילדים, שכן היא קיבלה אותם כרגע ב"תשלום אחד" ובנוסף יש לאישה קורת גג לה ולילדיה מבלי לשלם שכ"ד או משכנתא.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט