מנהלת ראשונה למכבי

לראשונה בתולדות מכבי, מונתה אישה שתעמוד בראש מחוז הצפון, והיא מצטרפת ל-3 מנהלות נוספות בהנהלה הבכירה
ד"ר גלית קאופמן. אני מגיעה במלוא המרץ, כדי להמשיך את תנופת הצמיחה בצפון ולהעניק לחברינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר".  צילום: אנצ'ו גוש

ד"ר גלית קאופמן. אני מגיעה במלוא המרץ, כדי להמשיך את תנופת הצמיחה בצפון ולהעניק לחברינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר". צילום: אנצ'ו גוש

ד"ר גלית קאופמן שהייתה ראש אגף הסיעוד במכבי, מונתה להחליף את יגאל וידאל, ראש מחוז הצפון בארבע השנים האחרונות. קאופמן, אחות במקצועה, התחילה את דרכה כאחות אחראית במחלקת ניתוחי לב-חזה בבית החולים שיבא, ולאחר מכן ניהלה פרויקטים לאומיים יחד עם פרופסור מרדכי שני.

את דרכה במכבי החלה לפני ארבע שנים כראש אגף הסיעוד והמוקדים הרפואיים. במסגרת תפקידה הקודם ניהלה את מהפכת מוקדי הרפואה הדחופה, רפואה מקוונת, טלה רפואה ושירותים מקוונים ופורצי דרך כמו טלה ילדים, מוקד טלפוני לנשים במהלך היריון, מוקד המומה לחולים כרוניים ועוד. קאופמן קידמה רבות את נושא הרפואה מרחוק, על מנת להעניק רפואה מקצועית ונגישה לכל מטופל בדגש על ישובים מרוחקים ואזורי פריפריה. ד"ר קאופמן בת 45, נשואה ואם לשני ילדים ומתגוררת בקרית אונו.

"למרות המרחק הגיאוגרפי, והמחיר האישי שהתפקיד החדש גובה, אני גאה ושמחה להגיע לצפון", ציינה קאופמן. "מדובר באחד המחוזות המאתגרים והמגוונים במכבי, ולכן התפקיד הוא עוצמתי ומורכב. אני מגיעה במלוא המרץ, כדי להמשיך את תנופת הצמיחה בצפון ולהעניק לחברינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר".

מינויה של קאופמן משלים את סבב המינויים שנעשה לאחרונה בהנהלה הבכירה. לראשונה בתולדות הארגון, ארבע מתוך חמש מנהלי מחוזות הן נשים. מנכ"ל מכבי רן סער בירך את גלית לרגל המינוי ואמר: " גלית הוכיחה את כישוריה ויכולותיה בתפקיד הקודם, ואני בטוח שגם בצפון תצליח להגיע להישגים ולהניע את המחוז קדימה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות