מחשבים מסלול חדש

בלעדי במכללה האקדמית גליל מערבי: מסלולים לניהול אסטרטגי של משאבי אנוש והחוג ללוגיסטיקה
התוכנית החדשה מתמקדת בהקניית ידע ניהולי, ראייה רחבה ויצירתית ונקיטת גישה אקטיבית ופרגמטית

התוכנית החדשה מתמקדת בהקניית ידע ניהולי, ראייה רחבה ויצירתית ונקיטת גישה אקטיבית ופרגמטית

בית הספר לניהול במכללה משיק שני מסלולי לימוד ייחודיים ובלעדיים בצפון ללימודי התואר הראשון: התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש והחוג ללוגיסטיקה.
ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש בארגון הינו תחום חדשני המספק כלים למנהלי משאבי האנוש להוות חלק אינטגרלי משדרת הניהול וקובעי המדיניות בארגון. העצמת ההון האנושי מצריך רה-ארגון וחשיבה ארוכת טווח הנותנת לגיטימציה למנהלי המשאב האנושי להיות אמונים לא רק על גיוס העובדים, רווחתם והכשרתם אלא גם על טיפוחם, השבחתם והרחבת כישוריהם על פי צרכיו המשתנים של הארגון.
בשונה מלימודי משאבי אנוש הקיימים, התוכנית החדשה מתמקדת בהקניית ידע ניהולי, ראייה רחבה ויצירתית ונקיטת גישה אקטיבית ופרגמטית.
ההתמחות כוללת סמינר פרקטיקום אשר יאפשר לסטודנט להיות חלק ממערך משאבי האנוש באחת מהחברות המוכרות בצפון, להתוות קשרים עסקיים וליישם הלכה למעשה את לימודיו "בשטח".
ראש בית הספר לניהול, פרופ' יעקב הורניק: "תוכנית ההתמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש הינה תכנית ייחודית ופורצת דרך לשילוב והעצמת מנהלים בארגונים".
בראש התוכנית עומד פרופ' אילן משולם מחלוצי ומובילי התחום בארץ ובעולם.
החוג ללוגיסטיקה מקנה לסטודנטים ידע נרחב בכלל עולמות התוכן המרכיבים את התחום המתפתח כולל: ניהול סיכונים, ניהול רכש, חקר ביצועים ועוד.
בפן היישומי של תכנית הלימודים, ייקחו הסטודנטים חלק בסדנת פרקטיקום ובה יתנסו הלכה למעשה בתפקידו של מנהל לוגיסטיקה וישתתפו בתהליכי הניהול של ארגונים וחברות בצפון.
מנהלי הלוגיסטיקה אמונים על השלבים המרכזיים בהליכי פיתוח המוצר: החל מייעול שרשרת האספקה, הטמעת השיפורים בהפקת המוצר וכלה בדאגה לרווחיות ואיכות המוצר. מנהלים אלו מאיישים עמדות מפתח בארגונים גדולים ונמצאים בתפקידים חיוניים בחברות הבינוניות ובעסקים הקטנים.
את התכנית מוביל הפרופ' דוד פרי אשר כיהן כראש התוכנית ללוגיסטיקה לתואר שני באוניברסיטת חיפה. לצדו מרצים הצוות האקדמי הבכיר ביותר בתחום הכולל את נשיא המכללה, פרופ' דב דביר, פרופ' יעקב הורניק, ופרופסורים ותיקים נוספים בעלי מוניטין בינלאומי דוגמת פרופ' קמיל פוקס ופרופ' אודי מקוב.משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך