כל המי ומי הגיעו השבוע לבית החייל על מנת לפרגן לחברים ולתיאטרון חיפה שמעלה את המחזמר לילדים "אופוריה- העיר השמחה בעולם".

תיאטרון חיפה ממשיך לצמוח והפעם חוגגים את העלייה של המחזמר לילדים "אופוריה- העיר השמחה בעולם!" בחברת ידוענים רבים וכמובן חבריהם ומשפחותיהם של הילדים שמשתתפים במחזמר.
בן צבי ובנאי. המחזמר "אופוריה- העיר השמחה בעולם!" קרדיט צילום: רפי דלויה

בן צבי ובנאי. המחזמר "אופוריה- העיר השמחה בעולם!" קרדיט צילום: רפי דלויה

בן צבי ושרוף.  המחזמר "אופוריה- העיר השמחה בעולם!" קרדיט צילום: רפי דלויה

בן צבי ושרוף. המחזמר "אופוריה- העיר השמחה בעולם!" קרדיט צילום: רפי דלויה

נאור והילדים. . המחזמר "אופוריה- העיר השמחה בעולם!" קרדיט צילום: רפי דלויה

נאור והילדים. . המחזמר "אופוריה- העיר השמחה בעולם!" קרדיט צילום: רפי דלויה

אחרי ההצלחה הגדולה בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים הגיע המחזמר "!" בהפקת תיאטרון חיפה להצגה חגיגית בבית החייל בתל אביב, בנוכחות מנכ"לית תיאטרון חיפה – ניצה בן צבי, והמנהל האומנותי של תאטרון חיפה, משה נאור. המחזמר שכתב עיתונאי ידיעות אחרונות נבו זיו בבימויה של דפנה זילברג ע"פ לחנים וניהול מוסיקלי של אהוד פרידמן הוא מחזמר מצחיק ומרגש עם מוסיקה חיה על הבמה, בהשתתפות 15 שחקנים, 8 מהם ילדים.  מאחורי הקלעים היו אמש כמה הורים נרגשים שבפעם הראשונה השתדלו שלא לגנוב את אור הזרקורים לילדיהם שמככבים בהצגה: אורנה בנאי, אימו של כוכב ההצגה – אמיר בנאי, ישי גולן – אביה של סופיה גולן ומירב רוט, אחותו של יאיר לפיד ואימה של השחקנית נטע רוט. בנוסף לקאסט העשיר שכלל את הילדים: אמיר בנאי , סופיה (סוסו) גולן , נטע רוט , איתמר אוחובסקי, איתן גולברי, זוהר זילברבוש, טליה זכריה, משי לואיס – היו גם השחקנים אפרת ארנון- אשתו של מולי שולמן, יוסף אלון, יואב ברלב, איציק גולן, יואב היימן, כנרת לימוני, נעמה נחום ועופר עמרם.

מנכ"לית התאטרון, ניצה בן צבי ונבו זיו, שכתב את ההצגה, קיבלו מחמאות רבות על ההצגה המוצלחת. עוד אבא גאה שהביא את ילדיו היה משה נאור, המנהל האמנותי של התאטרון. בין האורחים הרבים שמילאו את האולם הגיעו השחקן מולי שולמן, בעלה של השחקנית הראשית – אפרת ארנון, שנאלץ לברוח מיד בתום קבלת הפנים להצגה בתיאטרון באר שבע. מי שמילאה את מקומו הייתה "אשתו השנייה", מי שמשחקת את אשתו בסדרה "בלתי הפיך" – עדי אשכנזי שהגיעה לפרגן לחבריה. עוד נצפו באולם מי שהיה הילד הכי צעיר בתיאטרון והכוכב הכי גדול בזמנו בהצגה "מלך הג'ונגל" – תום אבני. אבני הגיע לפרגן לשחקן הצעיר – אמיר בנאי ונתן לו טיפ או שניים. בתום ההצגה הסתובבה אורנה בנאי ומלמלה לכל מי שפנה להחמיא לה על משחקו של אמיר ש"אבוד לה" – כנראה שהיא התכוונה שהבן שלה הולך בדרכה וחיידק המשחק עבר גם אליו. עינת שרוף הגיעה עם הנכדות כדי לפרגן לחברתה הטובה, מירב רוט, אחותו של יאיר לפיד ואימה של השחקנית הצעירה – נטע רוט. עינת נאלצה לעזוב מוקדם לטובת הופעה, אך השאירה באולם את ביתה ונכדותיה. עוד הורים שהגיעו עם ילדיהם הקטנים וגם לבד: ליאון רוזנברג ,יעל לבנטל, עדי גילת, שמוליק לוי, נבו קימחי, ענת גורן, אסתי זקהיים, חני נחמיאס ואלון נוימן.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה