רותם אבוהב מפרגנת לבן המוכשר שלה

עומר אבוהב הוא שחקן כדורגל מוכשר שמתאמן אצל דוקטור מרק ורטהיים בחיפה. השבוע הוא הגיע יחד עם אימא רותם לטקס סיום האימונים בחיפה. ומה יש לאימא להגיד על התכשיט…?




הכשרונות מסיימים שנה. ורטהיים, אבוהב והקבוצה.

הכשרונות מסיימים שנה. ורטהיים, אבוהב והקבוצה.

מפרגנת למאמן. אבוהב ו-ורטהיים. אלבום פרטי

מפרגנת למאמן. אבוהב ו-ורטהיים. אלבום פרטי

השבוע התקיים מפגש כישרונות עם פוטנציאל בכדורגל וכדורסל בחיפה בניהולו של מרק ורטהיים, דוקטור למדעי הספורט ומומחה בקואורדינציה, ראש האקדמיה על שם יוסף ורטהיים בחיפה. במפגש המסכם של אימוני השנה ושל מחנה הקיץ שהתנהל בחיפה, השתתף גם עומר, הבן של רותם אבוהב, בן ה 13, חלוץ קבוצת מכבי תל אביב ילדים ומלך השערים שלה, יחד עם אימו, רותם, שלא הפסיקה להתגאות בבן ולהודות לד"ר ורטהיים שמלווה את הילד מזה כשלוש שנים שמאז הפך לכוכב בקבוצתו. השבוע נוסע ד"ר ורטהיים לפרנקפורט לפגישה להקמת מרכז עולמי לקואורדינציה, אליה הוזמן לתכנון ולקבלת החלטות מקצועיות בנידון, כשעל הדרך הוא בודק קבוצות לשחקנים הצעירים אותם הוא מאמן.

ד"ר ורטהיים, רותם מפרגנת?

ברור. אנחנו בקשרים טובים. היא רואה את התרומה לילד בהיבט הספורטיבי והחינוכי. היא אמרה לי 'פה אתה מלמד לא כמו במקומות אחרים. פה כולם לומדים.'

ואיך עומר, מצחיק כמו האימא?

הוא רציני מאוד. הוא יהיה שחקן גדול, התכנון הוא שבעוד כשנתיים ייסע להתאמן ולשחק בחו"ל. עומר הוא שחקן יצירתי מאוד, עולם הספורט מאבד את השחקנים היצירתיים לטובת המכונות ועומר הוא באמת יצירתי מאוד, אנחנו באקדמיה רואים את היצירתיות כמטרה.

אז שלא נשכח איפה עומר התחיל את הקריירה…

כן, זה קורה לא מעט.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם