רוצים לעשות מעשה טוב שכולל גם את הילדים שלכם וגם ילדים שאין להם? תרמו צעצועים לילדים בנקודת האיסוף בגרנד קניון

עופר גרנד קניון חיפה מתגייס למען הקהילה ויוצא בפרויקט לאיסוף צעצועים לתרומה בשיתוף נעמת מרחב חיפה והקריות עבור משפחות נזקקות. יו"ר נעמת, תמי ברק, הגיעה לנקודת האיסוף וסיפרה כי היא נרגשת מהמחווה ושמחה על שיתוף הפעולה המבורך.
אוספים צעצועים לילדים שאין להם. יו"ר נעמת תמי ברק, מנהלת השיווק של הגרנד עדי צח מאייר וע. מנהלת השיווק קרן עשור. אלבום פרטי.

אוספים צעצועים לילדים שאין להם. יו"ר נעמת תמי ברק, מנהלת השיווק של הגרנד עדי צח מאייר וע. מנהלת השיווק קרן עשור. אלבום פרטי.

עופר גרנד קניון חיפה מתגייס במהלך חודשי הקיץ למען הקהילה ובמסגרת הפעילות המיוחדת שתתקיים בקניון, ייאספו צעצועים עבור משפחות נזקקות בשיתוף נעמת מרחב חיפה והקריות. המבקרים בקניון יוכלו להביא את הצעצועים אותם הם רוצים למסור לקומה א' ליד המודיעין עד ה 31.8  בימי א'-ה' בין השעות 11:00-19:00 ובימי ו' בין השעות 9:00-14:00. הצעצועים שייאספו יועברו למשפחות נזקקות של נעמת מרחב חיפה והקריות. נעמת, תנועת הנשים הגדולה בישראל, היא מלכ"ר, שמטרותיה לקדם את מעמד האישה בישראל, ולהביא לשינוי המדיניות החברתית לקראת השגת שוויון בין המינים במשפחה, בעבודה, בחברה ובכלכלה.

תמי ברק, יו"ר נעמת מרחב חיפה והקריות: "אני שמחה מאוד על תחילתו של שיתוף הפעולה עם קניון עופר גרנד חיפה. אני נרגשת מהפרויקט הנפלא שהנהלת הקניון עושה למען הקהילה, לצערי הרב קיימות משפחות רבות הנמצאות במצב סוציו אקונומי נמוך, הזקוקות לכל עזרה אפשרית".

ניר ברקן, מנכ"ל קניון עופר גרנד חיפה: "עופר גרנד קניון חיפה ימשיך ללוות ולחזק את החברה בישראל ולהירתם למען הקהילה, בדגש על סיוע לילדים ולנוער. פעילות זו הינה חלק ממחויבות ארוכת שנים זו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם