החיפאים צעדו בגאווה בירושלים, הניחו זר לזכרה של שירה בנקי וקיבלו מחמאות מלפיד.

בית הקהילות לגאווה וסובלנות ועמותת הקשת החיפאית הוציאו בשישי אוטובוס לירושלים למצעד הגאווה בראשות יוסי שלום, ארנון אלוש ואריאל שאנן, שם הניחו זר לזכרה של שירה בנקי וצעדו לצידם של יאיר לפיד ומיקי לוי שהחמיאו להם על פעולותיהם למען הקהילה בחיפה.
מקבלים מחמאות. שלום והחיפאים לצד לפיד. אלבום פרטי

מקבלים מחמאות. שלום והחיפאים לצד לפיד. אלבום פרטי

החינוך מתחיל בנו. שלום. אלבום פרטי

החינוך מתחיל בנו. שלום. אלבום פרטי

הניחו זר לזכרה של בנקי. אלבום פרטי

הניחו זר לזכרה של בנקי. אלבום פרטי

בית הקהילות לגאווה וסובלנות של עיריית חיפה, יחד עם עמותת הקשת החיפאית, הוציאו בשישי אוטובוס לירושלים למצעד הגאווה על מנת להשמיע את קולם למען הקהילה בעיר הבירה, בראשותם של יוסי שלום, חבר מועצת העיר, ארנון אלוש מנהל בית הקהילות ואריאל שאנן, מנהל איגי מחוז צפון… שם פגשה הקבוצה בעשרות רבות של חיפאים שהגיעו לצעוד בעיר כשהמשתתפים החיפאים הניחו זר באנדרטה לזכרה של שירה בנקי מבית הקהילות החיפאי. במצעד פגשה הקבוצה את יאיר לפיד ומיקי לוי מ- יש עתיד שצעדו איתם לאורך כל הדרך.

 יוסי שלום, מחיפה עד לירושלים?

כן. הרגשנו חייבים לנסוע ולהשמיע את קולנו בעיר הבירה. היופי היה באירוע בסוף שדבר כזה קורה. אי אפשר ללמוד על סובלנות וקבלת האחר בבתי ספר ולא להבין את הקשר לקהילה, אי אפשר לדבר על אהבת חינם ולומר דברי בלע, החינוך מתחיל בנו, בכל הורה ובכל נער ונערה ובכל בוגר ובוגרת שמקבלים אותנו כשווים גם אם אנחנו שונים.

מה אמרו לכם החבר'ה מ- יש עתיד?

שהם שמחים על מה שקורה בחיפה שמקדמת את הקהילה הגאה בחיפה והבטיחו לעזור ולסייע בהקמת הוסטל גאה בחיפה. הם צעדו יחד איתנו כל המצעד.

מה קדימה?

הסתיימו המצעדים וחזרנו לשיגרה של קידום הקהילה בחיפה ולסיום שיפוץ בית הקהילות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם