קורנפלקס של אלופים אולימפיים

כחלק ממהפכת הסוכר עליה הכריזה תלמה, אלו דגני הבוקר הראשונים של קורנפלקס אלופים שיסומנו באייקונים של כפיות סוכר בחזית האריזות

 

תלמה משיקה קורנפלקס של אלופים עם תמונות ספורטאים ישראלים מהמשלחת האולימפית:

יעקב טומרקין, נטע ריבקין וגולן פולק

מהדורה אולימפית צילום יחצ

מהדורה אולימפית צילום יחצ

תלמה, מובילת שוק דגני הבוקר בישראל מבית יוניליוור, משיקה מהדורה אולימפית מיוחדת הכוללת את אריזות דגני הבוקר המובילים קורנפלקס של אלופים וקורנפלקס מלא עם תמונותיהם של שלושה נציגים מהמשלחת האולימפית של ישראל: מובילת המשלחת ונושאת דגל ישראל בטקס הפתיחה – המתעמלת האמנותית נטע ריבקין, השחיין יעקב טומרקין, והג'ודאי גולן פולק.

יונתן אלבום מנהל שיווק תלמה ביוניליוור: "קורנפלקס של אלופים הוא מותג ישראלי אהוב, הנמצא ברוב בתי האב בישראל ומתחבר לערכי מצוינות, ספורטיביות ואורח חיים בריא, על כן היה טבעי לחלוטין שנביע תמיכתנו במשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בריו. אנחנו מודים לספורטאים המשתתפים במהדורה המיוחדת שלנו ומאחלים בהצלחה לכל המשלחת הישראלית".

לאחרונה הכריזה תלמה על סטנדרט חדש בעולם דגני הבוקר, והתחייבה כי דגני הבוקר של החברה יכילו בין אפס לכפית וחצי סוכר למנה עד סוף שנת 2017, וכי כל פורטפוליו המוצרים יסומן באייקונים של כפיות סוכר בחזית האריזות עד סוף שנת 2016. דגני הבוקר במהדורה האולימפית של תלמה עומדים בסטנדרט זה ומכילים כחצי כפית סוכר למנה בלבד. אלו האריזות הראשונות בסדרת קורנפלקס של אלופים אשר יגיעו למדפים ברשתות השיווק והחנויות עם סימון כפיות הסוכר למנה בחזית האריזה.

גיל לוסטיג, מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, בירך את שיתוף הפעולה וציין כי תזונה נכונה מהווה מרכיב חשוב בתהליך ההכנות של הספורטאים לקראת האולימפיאדה. "חשוב מאוד שהדור הצעיר, כמו גם כלל האוכלוסייה, יסגלו לעצמם אורח חיים בריא. אנו שמחים שתלמה, מובילת שוק הדגנים בישראל, בחרה בספורטאים אולימפיים בכירים להיות חלק מהמהדורה החגיגית", ציין לוסטיג.

בתלמה קוראים לצרכנים לעודד את האלופים במשחקים האולימפיים ומאפשרים לייצר מאריזת הקורנפלקס שלט עידוד מקורי לאחד מספורטאי המשלחת האולימפית של ישראל, להצטלם עם השלט ולהעלותו לרשתות החברתיות.

50 הגולשים עם שלטי העידוד המקוריים ביותר יזכו באספקת קורנפלקס של אלופים למשך שנה.

בנוסף, מי שיגיע עם השובר בגב האריזה למרכז החוויה האולימפית יזכה לכרטיס שני במתנה. החוויה האולימפית מציעה סיור קצבי, מסקרן, היוצר חוויה מרגשת. המבקרים יוכלו לחוש הזדהות עם אלופים אולימפיים, שערכי הרוח האולימפית עומדת לנגד עיניהם בדרכם הארוכה לתהילה.

זו הפעם השנייה בה תלמה תומכת בסגל האולימפי. גם במשחקים האולימפיים  שהתקיימו ב- 2012 בלונדון, הושק קורנפלקס של אלופים במהדורה אולימפית, במטרה לתמוך בספורטאים הישראליים ולעודד מצוינות בספורט.

פרטים נוספים על דגני הבוקר של תלמה ניתן למצוא באתר- www.telma-cereals.co.il

יוניליוור ישראל הינה אחת מ-5 החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה הנמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי ומעסיקה בישראל למעלה מ-2,000 עובדים במטה החברה ובארבעה אתרי ייצור. בין המותגים המובילים של יוניליוור: תלמה, קנור, ליפטון, הלמנס, מזולה, בלו בנד, קליק, בייגל בייגל, גלידת שטראוס, דאב, רקסונה, אקס, קליר, בדין, סיף, פינוק ועוד.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות