אוגוסט ב-15

הקייטנות נגמרות אבל החופש עוד לא. רשות הצעירים בחיפה מציעה שלל אטרקציות להורים וילדים במחיר סמלי

"מהמיזם הייחודי הזה כולם יוצאים מורווחים". צילום: דוברות עיריית חיפה

"מהמיזם הייחודי הזה כולם יוצאים מורווחים". צילום: דוברות עיריית חיפה

כניסה לכל המתקנים והפעילויות בספורטן, סרטים בסינמטק וסינמה קפה עממי, סדנאות יצירה במוזיאוני חיפה וביקור בתערוכות, קרטינג, ijump, פעילויות משותפת של שעתיים להורים וילדים בבוקר וצהריים במרכז הטניס.  רכבל, משחקיות, הצגות במיטב התיאטראות בחיפה ועוד. רגע לפני שההורים תולשים את השיער מרוב הוצאות, ושוברים את הראש איך להעסיק את הילדים בשבועיים שנותרו עד הראשון בספטמבר, רשות הצעירים של עיריית חיפה משיקים את "אוגוסט ב-15 שקלים – חבילת הטבות מהנות להורים וילדים. הפתיחה, מן הסתם – 15 באוגוסט. החל מהתאריך הנ"ל תוכלו ליהנות משפע של אטרקציות ב-15 שקלים בלבד. איך מממשים? פשוט מאוד – נכנסים לאפליקציה החיפאית "חיפאי VIP". לפרויקט, המיועד להורים וילדים, הצטרפו בתי עסק מקומיים שהעמידו שפע של פעילויות במחיר השווה לכל נפש.

אוגוסט 15 מגיע בהמשך לקיץ 10, מותג חיפאי מבית היוצר של רשות הצעירים חיפה הזוכה להצלחה כבר 8 שנים ומציע שלל פעילויות לבני נוער ב-10 שקלים בלבד. קיץ 10 מתחיל בתחילת יולי ומסתיים ב-18 באוגוסט.

"מהמיזם הייחודי הזה כולם יוצאים מורווחים", התגאה ראש עיריית חיפה, יונה יהב. "גם ההורים, גם הילדים וגם העסקים בעיר. בזכותו יכולים ההורים וילדיהם ליהנות מפירותיו של החופש הגדול, במקומות מוצלים ובמחירים סמליים".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה