ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקרסקי: גבעת הרקפות היא ביצת זהב!

לאירוע השקה פריסייל נוצץ בפרויקט הגדול של הקריות "פארק הרקפות" בגבעת הרקפות בקרית ביאליק הכולל כ-200 יח"ד, שקיימה חברת "לאטי יזמות ובנייה" שבבעלות חברת האופנה הארצית המובילה "רנואר" וכן היזם ואיש העסקים יוסי לאטי, הגיעו כל המי ומי כולל יהודה לוי. היה נוצץ.
בהשקה. יהודה לוי, יוסי לאטי וירדן הראל. צילום- בועז אוחנה

בהשקה. יהודה לוי, יוסי לאטי וירדן הראל. צילום- בועז אוחנה

אירוע השקה נוצץ בפרויקט היוקרה פארק הרקפות. צילום- בועז אוחנה

אירוע השקה נוצץ בפרויקט היוקרה פארק הרקפות. צילום- בועז אוחנה

אירוע השקת פריסייל ענק ונוצץ התרחש השבוע בפרויקט הגדול של הקריות "פארק הרקפות" בגבעת הרקפות בקרית ביאליק הכולל כ-200 יח"ד, שקיימה חברת "לאטי יזמות ובנייה" שבבעלות חברת האופנה הארצית המובילה "רנואר" וכן היזם ואיש העסקים יוסי לאטי. האירוע, התקיים בהשתתפותם של למעלה מ- 1,000 איש ובמעמד, כאמור ראש העיר אלי דוקרסקי, סגן ומ"מ ראש העיר יו"ר הוועדה  המקומית לתכנון ובנייה בקריות יוסי אזריאל, אישי ציבור ומעצבי דעת קהל, כאשר בימי המכירות הראשונים,  כבר נחטפו  כ-68  יח"ד. בלטו באירוע השחקנים יהודה לוי וירדן הראל.

מיטב האח"מים, הסלבריטאים ואנשי התקשורת המקומית, הגיעו השבוע  האחרון לאירוע ההשקה של הפרויקט הגדול של הקריות "פארק הרקפות" בגבעת הרקפות בקרית ביאליק  שמקימה  חברת לאטי יזמות ובנייה, כאשר כאמור באירוע ההשקה ובימי מכירות שבהם התנהלה המכירה המוקדמת, נמכרו כ-68 יח"ד בהיקף כספי כולל הנאמד בכ-142 מיליון ₪.

ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי, אמר, "אני שמח לראות שהפרויקט זוכה להצלחה גדולה. אני מברך את היזם יוסי

גבעת הרקפות היא ביצת זהב!

ראש העיר דוקורסקי גבעת הרקפות היא ביצת זהב!

לאטי והשותפים ואני מאחל לרוכשים שייהנו בשכונה המדהימה הזאת המצויה בתנופת פיתוח אדירה. גבעת הרקפות היא ביצת זהב!"

מנהל השיווק של חברת לאטי יזמות אהוד מויאל, ציין בדבריו באירוע ההשקה, כי, "פרויקט היוקרה "פארק הרקפות", של לאטי יזמות כולל 200 יח"ד בשלושה מתחמים שתוכננו ע"י אדריכלים מובילים, מגדיר מחדש את סטנדרט הבנייה והעיצוב של הקריות ומאופיין במרחבים גדולים ומלוטשים". אהוד מויאל אמר עוד, "כל אחד מהמתחמים הינו מתחם סגור ומאובטח ויכלול חניון תת קרקעי חדר כושר מאובזר מועדון דיירים ולובי ראשי עם עמדת שומר. במרכז כל מתחם 3-4 אטריום – רחבה פנימית משותפת

"פרויקט היוקרה "פארק הרקפות", של לאטי יזמות כולל 200 יח"ד בשלושה מתחמים שתוכננו ע"י אדריכלים מובילים, מגדיר מחדש את סטנדרט הבנייה והעיצוב של הקריות ומאופיין במרחבים גדולים ומלוטשים צילום :יח"צ

מויאל -"פרויקט היוקרה "פארק הרקפות", של לאטי יזמות כולל 200 יח"ד בשלושה מתחמים שתוכננו ע"י אדריכלים מובילים,  צילום :יח"צ

ובטוחה, לרווחת הדיירים. בכל אחד מהמתחמים גישה ישירה ובטוחה לפארקים הצמודים.

אחד משלושת האדריכלים האחראים על תכנון המתחמים בפרויקט, פרופ' גבי שוורץ, אדריכל עתיר הפרסים, הציג את החזון של הפרויקט, כאשר מנכ"ל הביצוע של חברת לאטי יזמות מוטי שבבו, אמר, "גם בפרויקט פארק הרקפות, חברת לאטי ממשיכה עם החזון של שימוש בחומרי גלם האיכותיים ביותר ועבודה עם הספקים היוקרתיים והמובילים ביותר. מפרט הדירות כיאה לחברת לאטי ושהינו "סופר פרימיום". מוטי שבבו הודה על שיתוף הפעולה הפורה עם מהנדס העירייה נועם מסד וכן למהנדס הועדה המקומית לתכנון ובנייה בקריות, משה יבין.

היזם יוסי לאטי שנקרא לבמה על ידי ראש העיר אלי דוקורסקי, זכה לחיבוק אדיר על הקמת שלושה מתחמים מרהיבים והודה לראש העיר על העזרה והתמיכה הרבה שהוא העניק ומעניק לפרויקט יחד עם יו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה קריות יוסי אזריאל וברך את רוכשי הדירות.

אירוע ההשקה פריסייל הנוצץ של פארק הרקפות בשכונת גבעת הרקפות בקרית ביאליק, הופק ע"י חברת ההפקות קונספטים, כאשר הבאים נהנו מקייטרינג של "גרג אירועים",  להקת נגנים על הבמה, DJ אדיב ומהשקת וחשיפת סרטון הפרויקט על מסך לד ענק. הנחתה כאמור, הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה, ירדן הראל.

בין הרבים שאירח יוסי לאטי בלטו: בכירי חברת "רנואר", שותפיו– אלי ברקוביץ', יוסי ברוש וסרג' דרעי מבעלי "רנואר", הסופרסטאר יהודה לוי,המשנה לראש עיריית קרית ביאליק, יוסי דואק,  מנכ"ל העירייה עזרא חכם, סמנכ"ל העירייה ליאור טרגן, מהנדס העיר נועם מסד מנכ"ל קניון "שערי הצפון" דודו שגיא,  אלון חרזי ורעייתו אודליה, ליאור משעלי, מבעלי מסעדת "רפאלו", יהודה ונתי מרהיטי זולה, דני דהן מדהן עיצובים, סמנכ"ל חברת לאטי יזמות בע"מ, עופר בן הרוש, סמנכ"ל ביצוע בחברת לאטי יזמות בע"מ, דני לדנמן, עיתונאים ורבים נוספים.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם