מותג טובורג משיק מהדורה חגיגית, צבעונית,

במהדורת הקיץ החגיגית – פקקי הנצרה הייחודים של טובורג לובשים חג – במגוון צבעים קיציים עם מסרים מעולם התוכן העשיר של טובורג לדוגמא – Amber Lager / 100% Malt / Cara amber / Pure Ingredients / Love ועוד.

מותג טובורג משיק מהדורה חגיגית, צבעונית, עשירה בטעם וברכיבי בוטיק אותנטיים ביניהם לתת הקארה אמבר הנחשב לאחד מלתתי הבוטיק הטובים בעולם. ובנוסף , סדרת סדנאות בוטיק ייחודיות  לקהל הרחב על סוד הטעם העשיר של טובורג.

במהדורת הקיץ החגיגית – פקקי הנצרה הייחודים של טובורג לובשים חג – במגוון צבעים קיציים עם מסרים מעולם התוכן העשיר של טובורג לדוגמא – Amber Lager / 100% Malt / Cara amber / Pure Ingredients / Love  ועוד.

במהלך הקיץ יתקיימו ברחבי הארץ סדנאות בוטיק אינטימיות בנושא "סוד הטעם העשיר של טובורג". סדנאות  הבוטיק הייחודית יתקיימו בלוקיישנים מפתיעים בהם הקהל יחווה, יטעם ויחוש את רכיבי הטעם העשיר וייהנה מחוויה הוליסטית מרגשת של עושר טעמים.

מהדורת קיץ של טובורג צילום יחצ

מהדורת קיץ של טובורג צילום יחצ

המפגשים הקרובים  יתקיימו בתאריכים הבאים:

29/8, 12/9, 26/9 בשעה 21:00 בגלריה "טימורה" רחוב שבזי 32 נווה צדק, תל אביב.

מספר המקומות מוגבל מומלץ להקדים ולהירשם באתר טובורג www.tuborg.co.il

עושר  טעמים ורכיבי בוטיק הפכו כבר לחלק בלתי נפרד מטובורג.

מקור עושר הטעמים של טובורג הינו בלתת ה ,CARA AMBERהלתת הייחודי לטובורג המיוצר בתהליך מסורתי של Double Processed תוך שימוש בשעורת אביב דו-טורית איכותית העוברת תהליך כפול של בישול לח, ואז קליה היוצרת שכבת קרמל עשירה. בשל כך CARA AMBER נחשב לאחד מסוגי הלתת האיכותיים והטעימים בעולם.

השימוש בלתת ה CARA AMBER מעניק לבירה גוף שופע ועשיר בטעם .

בירת טובורג מיוצרת מ- 100% תערובת ייחודית של שלושה סוגי מאלט, משמרי לאגר אותנטיים ובשילוב זני כשות אירופאים משובחים. כל אלו תורמים לארומה עדינה ומסייעים לבניית כתר קצף יציב ומראה אלגנטי.

טובורג הוא אחד משלושת המותגים המובילים בישראל.

במבחני טעימה של  טובורג העולמית קיבלה בירה  טובורג – ישראל את ציון האיכות הגבוה ביותר בעשור האחרון מבין כל יצרני טובורג בעולם.

מאז 1895 טובורג מקפיד להתעדכן, לחדש ולהוביל מהלכים פורצי דרך בקטגוריית הבירה (כגון פקק הנצרה הייחודי). הקיץ , אוהבי הבירה בישראל מוזמנים ליהנות  ממהדורת הקיץ של טובורג, לקחת חלק בעולמות התוכן העשיר של טובורג בסדנאות הבוטיק ואולי לזכות בטיסה למסע אותנטי ומרגש שכול כולו עושר טעמים. לחיים!

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות