תגובה ראויה לצל"ש

כשצריך לפרגן – מפרגנים. ראש עיריית קרית ביאליק שלח מכתב לשר לביטחון פנים, בו שיבח את מפקד תחנת זבולון על טיפול במקרה של תקיפת נער תושב העיר

 

האב של הנער המותקף שיבח את התנהלות משטרת זבולון. צילום: אילוסטרציה

האב של הנער המותקף שיבח את התנהלות משטרת זבולון. צילום: אילוסטרציה

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, שיגר השבוע מכתב לשר לביטחון פנים, גלעד ארדן, בו הביע תודה והערכה למפקד תחנת זבולון, ניצב משנה קובי קרני, על אופן הטיפול יוצא הדופן במקרה אלימות כלפי נער תושב העיר.
הנער, תושב קרית ביאליק, הותקף בסוף השבוע שעבר בחניון קניון "לב המפרץ" על ידי שניים, שהיכו אותו קשות בכל חלקי גופו ולבסוף גנבו את מכשיר הסלולר שלו. דוקורסקי התוודע לפרטי האירוע מאביו של הנער, ששיבח את טיפולם הזריז של שוטרי תחנת זבולון בתפיסת תוקפיו של בנו. האב אף שיבח את מפקד התחנה, שהתקשר אליו אישית ועדכן אותו בהתפתחויות החקירה ותפיסת החשודים, ואף הביע התעניינות במצב בריאותו של הנער. בשיחה עם דוקורסקי הוסיף האב, כי התנהלות המשטרה מעוררת כבוד והערכה רבה וחשוב להעביר מידע זה לכלל הציבור.
בעקבות כך, שלח דוקורסקי מכתב הערכה לשר לביטחון פנים, גלעד ארדן, ולמפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשייך, בו שיבח את התנהלות המשטרה, את יעילותה ואת רגישותה: "עליי לציין לטובה, ולהביע הערכתי על התנהלותה יוצאת הדופן של תחנת זבולון והעומד בראשה, ניצב משנה קובי קרני, הקשובים לצרכי הציבור ולרחשי ליבו והם פניה היפות והאמיתיות של משטרת ישראל".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק