הילה הררי פוגשת את קורין אלאל ומזכירה לה סוד קטן על משהו שקרה להן לפני 30 שנה בפסטיגל…

כוכבת הילדים החיפאית מערוץ הופ, הילה הררי, פגשה השבוע את קורין אלאל ביומולדת של הזמר טל סונדק והשתיים העלו זכרונות על הפסטיגל בו הילה שרה את שירה של קורין… והיה גם סוד קטן שלא היה ידוע. עד היום…
אחרי 30 שנה! הררי ואלאל. אלבום פרטי

אחרי 30 שנה! הררי ואלאל. אלבום פרטי

הררי בערוץ הופ. אלבום פרטי

הררי בערוץ הופ. אלבום פרטי

הילה הררי כוכבת הילדים החיפאית מהתכנית 'היללי' שבערוץ הופ, לא מפסיקה להופיע בחופש הגדול ברחבי הארץ והשבוע הוזמנה לאירוע של טל סונדק הזמר שחגג יומולדת 40, יחד עם לא מעט אנשים וביניהם הייתה גם קורין אלאל הזמרת איתה הופיעה הררי בפסטיגל כשהייתה בת עשר ושרה את השיר שלה 'בלבולים' ומאז לא נפגשו דרכיהן שוב כלל וכלל.
הררי, אז איך הייתה הפגישה?
קורין לא זיהתה אותי כי היא ראתה אותי לפני 30 שנה בפעם האחרונה. בול 30 שנה. אז ניגשתי אליה והצגתי את עצמי ואמרתי לה שהופענו יחד בפסטיגל ושאני שרתי את השיר שלה. היא התרגשה מאוד והזכרתי לה שבתור ילדה זכרתי שהיא שברה את היד באותו הפסטיגל ולקחו אותה לבית החולים והייתי צריכה לשיר את השיר לבד. אז היא אמרה שאנחנו חייבות להצטלם.
השלמתן פערים?
הרור. סיפרתי לה על מה שעשיתי מאז, ישבנו עם אימא של אדיר מילר וצחקנו שלושתנו. אימא של אדיר אמרה איזה מרגש כמו הדמות שלה בצומת מילר, זה היה אדיר. האמת שהיה ממש מרגש. כמו לחזור לרגע לילדות.
נו, אז תהיה פגישה נוספת בעוד 30 שנה?
אמרנו שעוד ניפגש. אנחנו חיים במדינה קטנה, בעולם קטן, בטוח שניפגש.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה