טיפול בשומן בגלי רדיו

המסת שומן ללא ניתוח בשיטת גלי הרדיו במרפאת "כללית אסתטיקה" בחדרה
 

הטיפול מבוצע בגלי הרדיו, המייצרים חום עמוק שמשפיע על העור ורקמות השומן שמתחת לעור. צילום: אילוסטרציה

הטיפול מבוצע בגלי הרדיו, המייצרים חום עמוק שמשפיע על העור ורקמות השומן שמתחת לעור. צילום: אילוסטרציה

לאור הביקוש הרב מצד לקוחות הרשת, הוכנס בימים אלה למרפאת "כללית אסתטיקה" בחדרה מכשיר חדש להצרת היקפים, בטכניקת המסת שומן בגלי רדיו Radiofrequency-RF)) הנחשבת לטכנולוגיה חדשנית עם תוצאות מעולות. הטיפול מתאים מגיל 17 ומעלה בהתאם לסוג העור, ועובד על כל אזורי הגוף: פנים, בטן, ירכיים, צוואר, זרועות ועוד

הטיפול מבוצע בגלי הרדיו, המייצרים חום עמוק שמשפיע על העור ורקמות השומן שמתחת לעור. הטיפול מסיר רעלים שנמצאים בתאי השומן, מגביר את מחזור הדם, מייצר קולגן חדש בעור וברקמות התת עוריות והופך את העור לגמיש יותר. המכשיר החדיש, מאפשר טיפולים אסתטיים בכל ארבעת השכבות של העור ובכל חלקי הגוף. מדובר בסדרה של כ-5 טיפולים, פעם בשבוע, כשכל טיפול אורך כ-40 דקות. ניתן להרגיש ולראות שיפור משמעותי כבר בטיפולים הראשונים, וקיימת אפשרות להגיע לטיפולי "תחזוקה" במידת והצורך. מומחי "כללית אסתטיקה" מציינים, כי הטיפול נחשב ליעיל ובעל תוצאות, אינו פולשני, אינו מכאיב וללא תופעות לוואי.

הטיפול מתאים מגיל 17 ומעלה, בהתאם לסוג העור ועובד על כל אזורי הגוף: בטן, ירכיים, צוואר, זרועות ועוד. חשוב להדגיש, כי הטיפול מסייע גם לשיפור צלוליטיס, הצרת היקפים, טשטוש סימני מתיחה, מיצוק והצערת עור הפנים, כאשר לאחר הטיפול ישנה הפחת משמעותית של הקמטים, העור הרפוי הופך מהודק, וישנה ירידה בהיקפים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות