בוחרים קיר לגרפיטי

ראש העירייה פנה לתושבים באמצעות דף הפייסבוק שלו וביקש מהם להציע חלופות בבחירת מקום לצביעת גרפיטי במסגרת פרויקט "מחוברים"

בתמונה: בנות הפרויקט לומדות את אומנות הגרפיטי לקראת הכנת הפרויקט הסופי

בתמונה: בנות הפרויקט לומדות את אומנות הגרפיטי לקראת הכנת הפרויקט הסופי

בקרית ביאליק מתקיים זו השנה השלישית ברציפות פרויקט "מחוברים", הנוחל הצלחה אדירה במיגור תופעת השוטטות בקרב בני נוער ברחבי העיר, זאת על ידי מגוון פעילויות מעניינות ומאתגרות הממלאות את שעות הפנאי הרבות.

אחת מהפעילויות הייחודיות בהן לוקחים חלק בני הנוער הינה אומנות הגרפיטי, שבדרך כלל מתקשרת עם תופעות שליליות של ונדליזם והשחתת מבנים ציבוריים. בערים רבות באירופה גרפיטי מזמן הפך לחלק מחזות פני העיר, שאומנים בעלי שם מעטרים באמצעותו קירות בניינים, גדרות ומרחבים עירונים אחרים. במסגרת הפרויקט בקרית ביאליק, ירכשו בני הנוער המשתתפים בו כלים בסיסיים בתחום הציור, טכניקות מגוונות ובעבודה משותפת יגבשו את הרעיון המרכזי של ציור הקיר, שמיקומו ייבחר על ידי הציבור הרחב.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הרים את הכפפה והחליט להקצות קיר למטרת הציור הסופי כסיום הפרויקט. דוקורסקי אף הגדיל לעשות, ובאמצעות דף הפייסבוק שלו פנה לתושבי העיר בבקשה להציע את רעיונות למיקומו של הציור. "קרית ביאליק עושה רבות למען איכות החיים ושיפור חזות העיר, דעותיהם ובקשותיהם של התושבים הם חלק בלתי נפרד מהעשייה העירונית".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק