"כולה ראו בקושי רבע פיטמה חשופה… איזה עונש כבד. בלי רחמים. למה רק איתי מחמירים…" אורית פוקס נחסמת.

שלושה ימים בלי פייסבוק מוציאים מאורית פוקס וידוי כואב על מה שעושים לה בפייסבוק, על החסימה האחרונה ועל החסימות הישנות, על הטוקסקיסטים והמילים הנוראיות וסיום עם חיוך על הקבוצה ששיתפה תמונה שלה בחו"ל. ראיון עם בחורה מושכת. אש.
וידוי חושפני. פוקס. אלבום פרטי

וידוי חושפני. פוקס. אלבום פרטי

רבע פיטמה... פוקס. אלבום פרטי

רבע פיטמה… פוקס. אלבום פרטי

ממשיכה בזהירות. פוקס. אלבום פרטי

ממשיכה בזהירות. פוקס. אלבום פרטי

"אחרי 3 ימי חסימה כפויים ממערכת פייסבוק, חזרתי אליכם… איזה עונש כבד. בלי רחמים. למה רק איתי מחמירים…" אבל כבד ירד השבוע על עשרות אלפי העוקבים של הכוכבת הבלתי ניתנת לעצירה, אורית פוקס, כאשר העמוד של הנ"ל נחסם השבוע לפרסום או כל פעילות אחרת למשך 3 ימים  כשזו לא הפעם הראשונה ולפי העבר של אורית כנראה שזו לא תהיה הפעם האחרונה.

פוקס, שוב איתך, יקירה. מה קרה הפעם?

הכל בגלל תמונה, צילום חשוף, ראו בקושי רבע פיטמה חשופה… שטויות. הם חסמו אותי. אתה מתקתק את הסיסמא ורואה שמשהו לא בסדר, ככה הבנתי. שוב.

עונש לא קל…

ממש לא. זה התחיל באזהרה ואז אתה מקבל 48 שעות וזה מחריף. אני קיבלתי 3 ימים וכבר הייתי פעם חודש.

פנית אליהם להסביר את עצמך?

אין טעם לרשום להם כלום. אני לא אתחנן בפניהם ואני לא מאמינה שיעשו משהו. זה נורא מעליב, אתה מרגיש כמו ילד בעונש וכולם צוחקים עליך, בא לי לבכות. פעם היה אפשר לעשות משהו בנידון ועכשיו כלום, אתה מנוטרל.

ותמשיכי בשלך?

ברור. אני ממשיכה אבל נזהרת. כולה ראו רק פטמה. זה לא ייאמן. פעם היה לי משהו מטורף בפייסבוק, 17 דיווחים עלי בדקה! שמתי גם כוכבים על הפטמות וזה לא עזר. אנשים סתם דיווחו עלי לפייסבוק. אפילו כשאני עם שמלה הם מדווחים. אנשים שכותבים לא יפה ראויים לחסימה ועד שחוסמים כבר אז רק את החריגים. שיחסמו את הטוקבקיסטים. אני לא קוראת תגובות רק בודקת כמה תגובות יש לי לא מה כתוב. אפשר להבין את אלה שכותבים משהו אבל לא את הממורמרים כי זה מרגיז אז למה לקרוא את זה ומה שיפה זה שאותו אחד רואה אותי ברחוב ומחייך ומאחורי הגב מלכלך.

וזה מעליב אותך?

פעם הייתי נעלבת. הייתי קוראת ולא האמנתי שבן אדם קורא לי בשמות. עדיף לא לקרוא. אפשר להסתלבט אבל יש דיבורים שעוברים את הגבול וכואב הלב. כאילו עשיתי להם משהו אישי. אני אף פעם לא כתבתי טוקבק.  אני מרגישה שאוהבים אותי אנשים אבל זה מעט, אנחנו מספר אחד בעולם בלשנוא וחוסר פרגון. ככה זה.

אולי זה קורה כנראה כי את פשוט מושכת אש?

איש הייטק אמר לי פעם 'אם הייתי שם תמונה שלי אף אחד לא היה מסתכל' הוא עודד אותי. כולם פתאום נעשו צדיקים וקדושים, 'הבתולות הקדושות' אני קוראת להם.

נ.ב. מזל טוב על השיתוף החדש של תמונה שלך בעמודים בחו"ל. הפעם בעמוד 'אוהבי ציצים מסולקנים'. נתת להם אישור להשתמש בתמונה?

בוודאי. הם שאלו אם אפשר להשתמש בתמונה ואמרתי שאין לי בעיה עם זה. אני גאה בעצמי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם