מיהו האוליגרך של קניון הסינמול?

"ישבנו וחשבנו איך אפשר לפנק את לקוחות הסינמול באופן מיוחד ושונה, מעבר למבצעים והנחות. הגענו למסקנה שכאשר לקוח מגיע לחנות ובוחר פריט שהוא אוהב, אין דבר טוב יותר מכך שיגיע מישהו מטעמנו במפתיע וירכוש לו את המוצר כמתנה
לירן

אין דבר טוב יותר מכך שיגיע מישהו מטעמנו במפתיע וירכוש לו את המוצר כמתנה. לירן מלכה מנהל השיווק צילום:יח"צ

אם יצא לכם להסתובב בקניון הסינמול ולראות בחור מהודר בחליפה שמזמין עוברי אורח לשופינג על חשבונו, כנראה שנתקלתם באוליגרך של הסינמול. זהו גילי שנברג, שחקן חיפאי שלא תוכלו להישאר אדישים לדמות אותה הוא מגלם.

האוליגרך תופס באקראי אדם העומד ליד הקופה ומתכוון לרכוש, מגיע אליו ומנהל איתו שיחה קצרה ומצחיקה ולבסוף שולף את כרטיס האשראי וקונה לו במתנה את המוצר. האנשים מופתעים מהסיטואציה וכמובן מאושרים מהמחווה. כל זה מתועד ע"י צלם וידאו שמסתובב עם האוליגרך ברחבי הקניון. את הסירטונים ניתן למצוא בעמוד היוטיוב של קניון הסינמול.

http://bit.ly/2bpPxeG

גילי שנברג המגלם את דמות האוליגרך, הינו שחקן חיפאי שבעסקי הבמה כבר מעל 15 שנים. גילי כתב וביים הצגות רבות, ובעברו אף שימש כמנהל האירגוני של תאטרון חיפה. בשנים האחרונות הקים גילי את "עסקי הבמה", חברת הפקה המתמחה בסדנאות תיאטרון ופלייבק לארגונים וחברות וסיורים מומחזים ברחבי הארץ.

מנהל השיווק של קניון הסינמול, לירן מלכה: "ישבנו וחשבנו איך אפשר לפנק את לקוחות הסינמול באופן מיוחד ושונה, מעבר למבצעים והנחות. הגענו למסקנה שכאשר לקוח מגיע לחנות ובוחר פריט שהוא אוהב, אין דבר טוב יותר מכך שיגיע מישהו מטעמנו במפתיע וירכוש לו את המוצר כמתנה. ומכאן  עלה הרעיון- לשלוח שחקן המגלם אוליגרך שיפנק לקוחות באופן אקראי."

אולי בפעם הבאה שתצאו לשופינג יתמזל מזלכם וגם אתם תזכו למתנה מפנקת מהאוליגרך של הסינמול.

 

אוליגרך של הסינמול.- גילי שנברג -צילום יחצ

גילי שנברג המגלם את דמות האוליגרך, הינו שחקן חיפאי צילום יחצ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם