המנהלים מוכנים לשנת הלימודים

ראש העירייה אלי דוקורסקי קיים מפגש עם מנהלי בתי הספר לקראת פתיחת שנת הלימודים והציג להם את הדגשים בחזון החינוכי העירוני

בתמונה: ראש העירייה, אלי דוקורסקי והנהלת העירייה עם מנהלי בתי הספר לקראת פתיחת שנת הלימודים

בתמונה: ראש העירייה, אלי דוקורסקי והנהלת העירייה עם מנהלי בתי הספר לקראת פתיחת שנת הלימודים

השבוע קיים ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, מפגש מסורתי עם מנהלי בתי הספר לציון פתיחת שנת הלימודים. דוקורסקי בירך את המנהלים החדשים שהצטרפו למערכת החינוך בקרית ביאליק, וביניהם מנהלת החטיבה העליונה באורט קרית ביאליק, סימונה רגב, ואת מנהל חטיבת הביניים ב"אורט אפק", יורם רוזנברג. בין השאר ציין את מינוי הקבע, אותו קיבלה מנהלת בית הספר "ביאליק", עינת ברקו.

בדברי ברכתו ציין דוקורסקי את השאיפה לחנך למצוינות וערכים, אך לפני הכל לגרום לכל תלמיד ותלמיד לחוות את חוויית ההצלחה בכדי לסייע בחיזוק הכישורים והמיומנויות.

דוקרוסקי ציין, כי בשנה הקרובה יועבר סקר עמדות להורי התלמידים על מנת לקבל משוב על העשייה החינוכית, בכדי ליצור אווירה ביתית ומשפחתית בתוך בתי הספר בעיר. לצורך כך, בשנת הלימודים הקרובה יתקיימו ישיבות מנהלים בנושא שיפור האקלים הבית ספרי.

מערכת החינוך בקרית ביאליק תתחיל את יום הלימודים בהנפת דגל המדינה ושירת ההמנון, התלמידים יקבלו את כניסתו של המבוגר לכיתה בקימה והמורים יקפידו על כך גם בכיתות הגבוהות.

ראש העירייה שיבח את המנהלים, על הפעלתו המוצלחת של פרויקט הניהול העצמי בבתי הספר. כמו כן , הודה למנהלים על מיזוגם של תאי השמירה בכניסה לבתי הספר, על מנת להקל על עבודת המאבטחים בימי הקיץ החמים. דוקורסקי ציין את העובדה, כי עיריית קריית ביאליק העבירה את אבות הבית המועסקים בבתי הספר להעסקת העירייה, ובכך הביאה לסיומה את הסאגה שנמשכה לאורך שנים רבות בהן אבות הבית היו מועסקים באמצעות חברות כוח אדם והיו מפוטרים שנה אחר שנה.

בנוסף, ציין דוקורסקי את העבודות להנגשת בתי הספר לילדים בעלי צרכים מיוחדים: כך לאחרונה נבנו מעליות בשני בתי הספר בעיר, נוספו כיתות אקוסטיות ועבודת ההנגשה ימשכו גם בשנת הלימודים הקרובה.

מנהל אגף החינוך, עמי ראובן, ציין לטובה את נתוני הנשירה האפסיים של מערכת החינוך בקרית ביאליק, זאת לאור העובדה כי אין אף ילד שמונשר מהלימודים מבלי לעבור את הועדה היישובית בראשות דוקורסקי. ראובן ציין את העלייה המתמדת בכל הפרמטרים כגון המדד הבית ספרי, אחוזי זכאות לבגרות ופרסים בתחרויות ואולימפיאדות. מנהל אגף החינוך הדגיש, כי בשנה הקרובה תופעל התוכנית שהוכנה בשיתוף השירות הפסיכולוגי במלחמה בבריונות ברשת וביקש את שיתוף הפעולה מצד המנהלים והמורים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק