מדליית זהב לגימנסייה חדרה

מנהלת גימנסייה חדרה, קטי קקון, במכתב פתוח להורים ולתלמידים לרגל הזכייה במקום 3 ברשימת בתי הספר המצטיינים בהישגיהם הערכיים החברתיים והלימודיים בישראל
תלמידי בית הספר רואים את בית הספר כבית חם אוהב ומכיל, המעניק תמיכה לימודית וחברתית

תלמידי בית הספר רואים את בית הספר כבית חם אוהב ומכיל, המעניק תמיכה לימודית וחברתית

גימנסיה חדרה (פרויקט 100) רוצה להודות לצוות המורים ולהנהלה שבזכות העבודה הקשה של כולנו, זכינו בדירוג הגבוה ביותר ומקום 3 ברשימת בתי הספר המצטיינים בהישגיהם הערכיים החברתיים והלימודיים בישראל.

גם במהלך שנת הלימודים הנוכחית נקיים פעילויות חברתיות וערכיות, ולצד הלימודים לקראת בחינות הבגרות נצא לסיורים מקצועיים תוך הכרת הארץ ומסורת העם היהודי.

צוות המורים המכיל והאהוב, מיומן ומוכשר לעבודה עם בני נוער ונמצא פה למענכם, פנוי  לכל אתגר כדי להוביל את התלמידים לעבר ההצלחה, כל תלמיד בהתאם ליכולותיו, הלימודיות והחברתיות ולראייה זכינו במקום הראשון בתחרות תקשוב ארצית, בשיתוף חברת "סיסקו". התלמידים נדרשו להתמודד בזמן אמת עם משימות וירטואליות מתגלגלות ומאתגרות, בנושאים השייכים לעולמות התוכן של תחום IT ורשתות תקשורת כגון: רשתות מקומיות ולא מקומיות, הגדרות אבטחה ועוד. תלמידי מגמת שיווק ניגשו גם הם לפרויקטים מיוחדים, ועברו בהצלחה את הבחינה. תלמידים משתי המגמות ממשיכים לכיתות י"ג-י"ד במקצועות התקשוב והנדסת תעשייה וניהול.

תלמידי בית הספר רואים את בית הספר כבית חם אוהב ומכיל, המעניק תמיכה לימודית וחברתית, שדלתו תמיד פתוחה בפניהם בכל רגע נתון למענה לכל צורכיהם באשר הם יהיו .

אנו מאמינים שכל תלמיד ותלמידה יכולים לפרוץ קדימה, ולשבור את תקרת הזכוכית של החיים רק על ידי השכלה. על כן צוות המורים משתדל, מתאמץ ומשקיע יחד עם התלמידים וההורים במהלך השנה, כדי לאפשר את מיצוי היכולות של התלמיד בבית הספר ובעתיד כחיילים וכאזרחים מועילים למדינת ישראל.

רשת הגימנסיה היא הבית שלנו, והשינוי נעשה בעזרת מפקח, משה"ח ומערכת החינוך העירונית שתמכו בנו לאורך כל השנה והאמינו במטרות שייצרנו לעצמנו, להורים ולתלמידים היקרים שבלעדיהם לא היינו יכולים לחולל את השינוי המרגש ולראש העירייה, צביקה גנדלמן, על כל התמיכה והעזרה. אנו גאים להיות ברשימת המצטיינים הבית ספריים לשנת תשע"ו ומודים לכל העוסקים במלאכה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך