שמעת מה שמעתי

עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי

עמיר בניון – השגחה פרטית

עמיר בניון הוא אניגמה מוזיקלית. המעיין היצירתי שלו בלתי נדלה, אך לעתים זקוק למסננת שתברור את המוץ מהתבן. לאורך הקריירה שלו אפשר לראות מצד אחד קלאסיקות כמו "כשאת עצובה", "ניצחת איתי הכל", "שלכת" ו"את" – האלבום המופתי שהפיק לישי לוי. מצד אחר קיימים גם שירים כמו "אני אחיך", "אחמד אוהב ישראל" ואפילו יצירות שונות במקצת כגון "חייו של גרגמל", "קישקשתא" ו"לא פשוט להיות פינוקיו". הוא פרץ בסערה, פרש ממוזיקה, חזר למוזיקה, תקף את אקו"ם, התבטא פוליטית לא פעם ובעיקר נותר תמיד בתודעה כעוף שונה שתמיד כדאי לשמוע מה הוא מוציא מתחת ידיו.

הפעם דווקא אשתו, המשוררת מרים בניון גולן, היא זו שאחראית על המלל כשעמיר לקח טקסט מתוך ספר השירים שלה, "ללה מרי", והביא אותו אליו עם הלחן שכה מזוהה עימו כשהפעם נוסף ניחוח אלקטרוני שמרחף מעל. שני דברים בולטים ב"השגחה פרטית", והראשון הוא כמובן העובדה שבניון לא זז במילה מהטקסט, ועל כן הוא שר אותו בלשון נקבה. הדבר רק מוסיף לאותנטיות הטקסטואלית, שלא מנסה לשנות ולהרוס את כוונת המשוררת. הדבר השני, והמפתיע, הוא סגנון ההגשה של בניון שיש שירהיבו עוז לומר שמדובר בסוג של "ספוקן וורד". בניון אמנם נותר נאמן לטקסט של אשתו, אך לא למבנה השורות וכך לעתים הוא פשוט "חותך" את השורה באמצעה בצורה שמפתיעה את השומע לרגע ואף מבלבלת אותו. התוצאה – כמו תמיד עם בניון – שונה. אין חנופה למיינסטרים, אין רצון לרצות. יש פשוט את מה שהוא מביא לשומע, ושיתמודד איתו. בהחלט שווה התמודדות.

 

לוקץ' – מותק אנ'לא משלם

איתי לוקץ', כן כן יש לו גם שם פרטי, נמצא בסביבה כבר למעלה מעשור. הוא מוכר בעיקר בסצנת ההיפ הופ, וליתר דיוק דחקות ההיפ הופ מכיוון שהוא לא לוקח, בדרך כלל, ברצינות את הטקסטים שלו. זה התחיל בפארודיות יוטיוב היסטריות בחברת סבא קוקו כגון "שיר תגובה" (את המקור בטח תכירו מ"שר מהלב ההרב"), "אצלנו בשכונה" שחצה את מיליון הצפיות ומככבת בו חניכה מתנועת הצופים, "אחותך עושה לי את זה" והרשימה נמשכת אל "אייל שני", "המלך של הקראק" עם תירס סקסואל וכן הלאה.

הסגנון של לוקץ' מזכיר את הטריו הקומי Lonely island בראשות אנדי סמברג (הלהיט הגדול שלהם: I am on a boat בשיתוף עם הראפר T-pain) שהפך את השילוב בין היפ הופ לצחוקים למקצוע. כעת הוא מגיע עם "מותק אנ'לא משלם" שלמרבה ההפתעה מתחת למעטה הטקסט המשעשע – מסתתר שיר מחאה של ממש, שיוצא כנגד גולד-דיגריות (מתנצל שאין לי חלופה עברית לביטוי) מהזן ש"לא מרשים אותה רומנטי/לא תקסים אותה היא אנטי/דורשת מסעדת יוקרה, ממש לא רוצה לשבת בשנטי". המקצב חצי אלקטרוני, והחיתוכים של לוקץ' מפתיעים כשמדי כמה שורות הוא משנה את הביט (והתודות לאורי שוחט, שמפיק בערך כל דבר שזז בסצנת היפ הופ הישראלית) למשהו אחר לגמרי. והפזמון – אתם עוד תזמזמו אותו הלוך, חזור ושוב הלוך בדייטים הבאים שלכם. רק אל תשכחו כשמגיע החשבון – "אני לא פרה ואת לא חולב". כעת נותר לבדוק אם יהיה "שיר תגובה" גם לשיר הנ"ל.

 

בוטן מתוק בקרקס – עף מעל העיר

גדי אלטמן עדיין כאן, כנגד כל הסיכויים (סבלנות, ההסבר יבוא אחר כך) ושמישהו ינסה לטעון אחרת. האיש שממציא את עצמו כבר למעלה מעשור וחצי בכל פעם מחדש חי את החלום, ועושה כל דבר, אבל כל דבר כדי להגשים אותו. הוא הקים את "בוטן מתוק בקרקס" שפרצו עם הלהיט "כל מה שנשאר", ולאחר שלא הצליחו מסחרית לא רפו ידיו והוא חבר למוזיקאי גבע אלון, וביחד עם שחם אוחנה ורשף שחר הקימו את ההרכב flying baby שיצא לכבוש את העולם. במקביל שינה הרכב "בוטן מתוק בקרקס" את פניו, כך שרק אלטמן נשאר וכל יתר החברים בו חדשים. לאחר אלבום שני במסגרת הלהקה, ניסה אלטמן את מזלו באלבום סולו וכדי להישאר בתודעה אף מחל על האגו והלך להשתתף בתוכנית הריאליטי "דה ווייס", בה ביצע באודישן את השיר "against all odds" (אמרתי לכם להמתין בסבלנות) של פיל קולינס.

11 שנים לאחר אותו אלבום שני, החליטו "בוטן מתוק בקרקס" שהבשילה העת לאלבום שלישי, בעל השם המקורי "3", וגם כאן לא גבה ליבו של אלטמן, והוא החליט לפנות לקהל באמצעות הדסטארט כדי שיעזרו ללהקה להוציא אותו. התוצאה – הצלחה, עמידה ביעד ואלבום שייצא אחרי החגים. בינתיים מגיע "עף מעל העיר" מתוכו, שממשיך את הסגנון הגראנג'י של הלהקה עם פתיחה דיסטורשנית עדינה והיופי שמתגלה בכל פעם שאלטמן פותח את הפה ומראה שאפשר לעשות גראנג' גם בשפה העברית. היה שווה לחכות.

 

אלון עדר ולהקה – אל תעזבי אותי

יש אנשים שהם מגניבים מעצם הווייתם. אי אפשר לשים את האצבע איפה, למה, איך ומתי. פשוט לדעת שהם כאלה וש"נגעו" בהם. אלון עדר הוא אחד כזה. בא לו להיכנס למיינסטרים ולצעוד קצת במצעדי ההשמעות – הוא מביא את "קצת אהבה לא תזיק". רוצים קצת אינדי ניסיוני שיקרוץ לבאי פסטיבל אינדינגב? בבקשה, קחו את "קסיו מטונף" (שהוקלט על אורגן casio) וכמובן את "קסיו זעם" שכולל 38 דקות (ו-4 שניות) של היפ הופ לפרצוף שלכם עם סקראצ'ינג שלא היה מבייש את בכירי הז'אנר. עדר, שנראה, נשמע ומתנהג כמו חבר נשכח מאחת מלהקות הקצב של הסבנטיז (אבל לא בקטע הפארודי כגון "עוזי נבון ומכרים", אלא הדבר האמיתי), מתכונן לאלבום חדש ומתוכו מגיע "אל תעזבי אותי". אל תטעו, למרות הקצב הקליל והקול העדין של עדר שמוליך את השיר, מדובר בו בעצם על חרדת נטישה של בחור שנתפס על עלמה ולא רוצה כל כך לשחרר. משפטים כמו "כשגמרתי את העיר/את גמרת לי את הלב" ו"כשכל השאר מיותר/אני מוצא בך דבר/שנותן לי סיבה" ומייד אחר כך מתחנן "אל תעזבי אותי", בהחלט יכולים לבאס את הנשמה בסוף אוגוסט מהביל. אבל אם כבר להתבאס – אז ככה.

 

sate – redblack & blue

פתגם פולני ידוע גורס: "הסתכל על האמא וקח את הבת" (נא לא לתפוס אותי במילה, זה עבר מדור לדור) והוא מעין גרסה שמשלבת בין שיני הבנים שכהות ממעשי אבותיהם והתפוח ומרחק נפילתו מהעץ. סלומה ביי הייתה זמרת ג'ז וגוספל קנדית, שכיכבה בשנות ה-50 יחד עם אחיה, הזמר אנדי ביי, ואחותה ג'רדלין בהרכב "אנדי ביי והאחיות ביי" (מקוריות לא הייתה הצד החזק של ההרכב מסתבר) שהסתובב לו ברחבי אירופה וצפון אמריקה. למרבה הצער חלתה ביי בדמנציה, עד שלא יכלה להופיע יותר.

מי שתפסה את מקומה היא בתה sate, שנודעה בעבר בשם סעידה באבא טליבה. היא לקחה את סגנון הג'ז והבלוז של אמה, והביאה אותו אל הרוק ושתלה בו אפילו טיפה פאנק. לאחרונה הוציאה EP בשם redblack & blue (ההצמדה במקור), כשלטענתה הצבעים בו מסמלים את החיות אדום החזה, הפנתר השחור והפרפר הכחול. החיות עצמן מייצגות את יחסיה עם 3 דורות שכוללים את אמה, אחותה ובתה.

בכל הנוגע למטאפורות על תפוחים ועצים – קולה של הבת עוצמתי בהרבה מזה של אמה, שהיה עדין גם יחסית לאותה תקופה. הבת עצמה משתמשת פעמים רבות בוויבראטו, מושכת את השורות לצורה תזמורתית של ממש (למשל בסיום של live on your love) ולא חוששת להרים את הקול לאוקטבות שיקשו על הקהל לשיר איתה במהלך ההופעות.

השירים עצמם מלאים בתוכחה, ואפילו דרך שמותיהם: know my name, what did I do, mama talk to me ניתן לראות ש-sate אמנם לא באה "לסגור חשבון" עם המשפחה, אבל בהחלט שמה אותם במרכז הבמה בצורה הבועטת, הרועשת והכנה ביותר שיכלה להגיש אותם, כשאפילו בעטיפת האלבום היא נראית במהלך צעקה. וכשהיא זועקת – כדאי להקשיב. הסיום, למידה וטרם התקשרתם למיכל דליות ועמוס רולידר, אופטימי משהו בצורת השיר המסיים והנוגה peace, בו היא משלימה עם עצמה ומבקשת שלום עבור כל מי שהיא אוהבת. השיר כמובן עולה מרגע לרגע בעוצמות ומסתיים בזעקתה של sate כשלאחריה בשתיקה רועמת. ככה זה, קורה גם במשפחות הכי טובות.

https://stateofsate.bandcamp.com/album/redblack-blue

 

בשמחות – האזרח י' מאחל

לאט לאט, אחרי הרבה שנים של עבודה קשה תוך כדי התפלשות במקומות הנמוכים ביותר, קנה שלומי שבת, ובצדק, את מעמדו בלב המיינסטרים הישראלי. שבת נהנה היום ממעמד של אחד הבכירים בתעשייה ולראיה, שבת הוא אחד היחידים שיוצא טוב בריאליטי ("דה ווייס")
שבת חוגג בימים אלה 62, ואין מתאים מיום כזה לצרף את ה-שיר שלו, "בגלל הרוח".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין

 • קליש רותם: "כמות המחבלים סביבי עצומה"

  בראיון ראשון לתקשורת המקומית מאז נבחרה, מדברת ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, על הכל. על שלטון יהב: "נעשו כאן דברים לא תקינים. בקרוב אחשוף הכל לציבור", על מצב הרווחה העגום בעיר: "חיפה הרבה יותר ענייה ממה שחשבתי", על הביקורת שחטפה מכל עבר: "דברים ישתנו במהלך הקדנציה" וגם: על פינוי המפעלים המזהמים, הקמת נמל המפרץ, ההתבטאויות המקוממות של רג'א זעתרא, נציגי הליכוד שנותרו מחוץ לקואליציה ועל קשריה הקרובים עם משרד ראש הממשלה 
 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

  רגע לפני עונת הרחצה: הכל על ניתוחי חזה

  בחזה מורם: הקטגוריה המבוקשת ביותר בתחום הפלסטי היא שינוי גודל וצורת החזה; הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני מנהל מרפאת כללית אסתטיקה מסביר הכל על ההליך
 • "נכנסתי לסטטיסטיקה", אמרה דינה בקול רועד.

  "הותקפתי מינית והחלטתי שזה בחיים לא יקרה שוב"

  מיומנה של סטודנטית: אחרי שלירז הותקפה מינית, היא החליטה שאיש לא יוכל לפגוע בה יותר
 • האם אני הבעיה? ממש לא.

  "למי את מחכה? את כבר לא ילדה. תתפשרי"

  מיומנה של סטודנטית: יש גיל מסוים שכבר מוזר להיות לבד. האם זה אומר שחייבים להתפשר?
 • "אם את נכנסת מהר מדי למיטה את זורמת. אם לא, את שמרנית"

  מיומנה של סטודנטית: נכנסתם למיטה והוא לא התקשר?
 • תוכיחי לה שהוא עושה לך טוב.

  מה עושים כאשר מפחדים להתאהב?

  איך מתמודדים עם הפחד מהתאהבות ומפגיעה, ופותחים שוב את הלב בפני האדם המיוחד?
 • "היא החברה הכי טובה שלי, אין דבר שהיא לא יודעת עליי ושאני לא יודעת עלייה".

  "התחלתי לצאת עם מישהו, והחברה הכי טובה שלי כועסת עליי"

  היינו עושות הכל ביחד. יוצאות, מבלות, מדברות על הכל. עכשיו התחלתי לצאת עם מישהו, ואני מרגישה שהיא כועסת עליי בגלל זה
 • "כיף לנו יחד, אבל עד שזה מגיע לאינטימיות"

  "כיף לי איתו, אבל אני לא נמשכת אליו"

  הכי כיף לי איתו בעולם. הוא מקשיב לי, מפנק אותי, מצחיק אותי. הבעיה היא שכשאנחנו מגיעים למיטה, אני סולדת ממנו. מה לעשות?
 • צריך לקחת סיכונים כדי להיות מאושרים.

  מיומנה של סטודנטית: האם באמת אפשר להישאר ידידים?

  "אולי עדיף שפשוט נישאר ידידים": האם זהו משפט פרידה קלאסי או משהו שבאמת אפשר ליישם?
 • מיומנה של סטודנטית: מתי להיכנס למיטה עם גבר?

  שאלה שמטרידה נשים רבות היא מתי להיכנס עם הבחור החדש למיטה. אז יש תשובה חד משמעית, וגם: איך תדעי שהוא לא איתך רק בשביל מטרה אחת?
 • אל תחטטו אחד לשני בנייד. תנו אמון.

  "אתה לא אוהב אותי כמו פעם"

  למה בהתחלה הכל מושלם וורוד, ואחרי תקופה האהבה דועכת? כמה טיפים איך לשמור על האש במערכת יחסים
 • תכירו את האדם שמולכם באמת לפני שאתם ממהרים.

  TURN OFF: עשה ואל תעשה בדייט ראשון

  מיומנה של סטודנטית: מה לעשות ומה לא לעשות בדייט ראשון. אתם חייבים לאמץ את זה
 • מי משלם? אתה!

  גבר, תוציא את הארנק בדייט

  הגיע הזמן להכריע בשאלה הנצחית: מי משלם בדייט ראשון? התשובה: אתה. וכל הסיבות לפנייך
 • אלעד. בן 19 בנופלו.

  "הזיכרונות לא מרפים, אין שנייה ביום שאני לא חושבת עליו"

  מוצקין זוכרת: 15 שנה אחרי מותו של סמל אלעד פולק ז"ל מקריית מוצקין בגזרת רמאללה, מדברת אימו אורלי על הגעגועים, על ההנצחה של אלעד בקריית מוצקין ועל הספר שהיא כותבת. ראיון עם מנטורית
 • מיהן החיפאיות הידועות שמובילות קמפיין שמכניס אגרוף לבטן?

  חלי ממן ויערית שושן הן רק חלק מרשימת הנשים שמשתתפות בקמפיין ענק שיצא לדרך
 • "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen
 • שמעת מה שמעתי? פסטיבל הבלוז

  עשרים ושלוש שנים אחרי שפרח ודעך בחיפה, חוזר פסטיבל הבלוז בפעם השלישית – לתל אביב. בין המופיעים: תמר אייזנמן, ירון בן עמי ודני דורצ'ין
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה