מורן אייזנשטיין חברה לליאן פישביין ויחד הן מפיקות תכנית אותנטית לייב- על החיים ועל הכל

מורן אייזנשטיין חגגה השבוע עם המשפחה יומולדת לאימא במסעדה בקסטרא וסיפרה שבנוסף לעיסוקים שלה באתר אימוש, בהופעות וכקואצ'רית, היא עולה השבוע עם תכנית לייב בדף הפייסבוק שלה EMUSH, ויחד עם ליאן פישביין הן מארחות את רוני ששון ורותם כהן.
מורן אייזנשטיין וליאן פישביין, לייב באימוש. אלבום פרטי

מורן אייזנשטיין וליאן פישביין, לייב באימוש. אלבום פרטי

חוגגים לאימא בקסטרא. אייזנשטיין. אלבום פרטי

חוגגים לאימא בקסטרא. אייזנשטיין. אלבום פרטי

מורן אייזנשטיין, בעלת האתר אימוש ודף הפייסבוק אימוש שמוביל עם כ 80 אלף לייקים, היא אימא רבת פעלים לשלושה ילדים, שבנוסף, עורכת מפגשי העצמה לנשים אצלה בבית ובכל הארץ ומפגשי קואצ'ינג אישיים ומופיעה עם הדמות לילדים שלה 'מורני האלופה' שהדיוידי הראשון משודר ב-יס ובהוט וכרגע עובדת על הדיוידי השני שייצא השנה. ואם יצא לכם לנשום בין העיסוקים של מי שהתגלתה כדוגמנית מובילה בישראל וכיכבה בכל מדור ארצי אז ממחר מתווספת יצירה נוספת לרזומה של אייזנשטיין.

מורן, מבקרים בחיפה לפעמים?

בוודאי. חיפה מדהימה. באנו השבוע לחגוג לאימא שלי יומולדת בחיפה, במסעדה בקסטרא.

אוטוטו נגמר החופש…

כן. עבדתי קשה מאוד ועוד מעט הילדים חוזרים לגן וממשיכים בחיים.

אפרופו ממשיכים, יש תכנית חדשה על הפרק?

כן. תכנית בשם 'נו פילטר' שאני מפיקה יחד עם ליאן פישביין, מעצבת אופנה מובילה ואושיית ברנז'ה מוכרת. נפגשתי עם ליאן אחרי הרבה זמן וחשבנו ויצרנו יחד את התכנית. זה יופיע בכל שלישי בדף שלי בפייסבוק- אימוש EMUSH  מהשעה תשע וחצי ויימשך כשעה. זה משודר בלייב מצולם בטלפון במשך שעה. אין בתכנית אורות ובלגן זה סלון של בית, אינטימי, נקי, לא רוצה חלל וצלמים וכו', רוצה שיהיה אותנטי. התכנית מצולמת בסטודיו של ליאן.

זה בנוי על פורמט קיים?

פורמט קיים אבל אחר. מאז וואי בלילה בה הופעתי ישב לי בראש לעשות תכנית כמוה, שיחות אמיתיות על החיים, מהבית, מהמקום האמיתי, בלי פילטרים. הכל. בגידות, דייטים, אקסים, מה שמעניין את כולנו, חלומות ואהבות… הכל ממקום אישי ואינטימי שלי ושל ליאן ושל פאנל מתחלף. למשל השבוע האורח הם רוני ששון הסדנטאפיסט וגם רותם כהן הזמר המדהים שאנחנו שמחות מאוד לארח אותו אצלנו ואנחנו מצפות לשמוע אותו שר לייב מהלב.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם