נלחמים בתשישות

טיפולי דיקור סיני בעייפות ותשישות כרונית במרפאות "כללית רפואה משלימה". "עד שלא עוברים את הטיפול, לא מבינים עד כמה הוא אכן יעיל"
מומחה לרפואה סינית ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה, יולי סטנובסקי. "הדיקור הסיני עובד על נקודות ספציפיות בגוף, כטיפול בעייפות ותשישות"

מומחה לרפואה סינית ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה, יולי סטנובסקי. "הדיקור הסיני עובד על נקודות ספציפיות בגוף, כטיפול בעייפות ותשישות"

תשישות ועייפות נחשבות לבעיות שכיחות בעולם המודרני בכלל ובתרבות המערבית בפרט. ברשת מרפאות "כללית רפואה משלימה" במחוז הצפון, מציעים טיפולי דיקור סיני בתשישות כרונית ומציגים לדוגמה טיפול מוצלח באישה, שסבלה מתשישות כרונית. באין מוצא אחר, ולאחר שסבלה תקופה ממושכת, החליטה האישה, תושבת הצפון, להגיע לטיפול באמצעות הרפואה המשלימה וטופלה אצל מומחה לרפואה סינית ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה, יולי סטנובסקי. "הדיקור הסיני עובד על נקודות ספציפיות בגוף, כטיפול בעייפות ותשישות", מסר סטנובסקי, "והוא אשר מזרים את האנרגיה בגוף, מאזן ומווסת את התחושה הנפשית והתפקוד הפיזי. דיקור סיני נחשב לאחת מהשיטות הנפוצות והיעילות ביותר של הרפואה הסינית, מצוי כבר כ-3000 שנים בעולם ובמאה האחרונה גם הוכח מדעית. הטיפול הסיני משלים, ומסייע לטיפול הקונבנציונלי כמענה לבעיות שונות כגון: כאבים ממקור שונה, דלקת פרקים, מגרנה, בעיות פוריות, גיל מעבר ועוד. רפואה סינית בכלל, ודיקור בפרט, מאפשרת למנוע בעיות בריאות, להקל על מצבי בריאות הנוכחיים ולספק איכות חיים טובה.

במכתב תודה שאותו שלחה המטופלת סיפרה: "עד שלא עוברים את הטיפול בדיקור סיני, לא מבינים עד כמה הוא אכן יעיל. קשה להאמין או להבין, כיצד באמצעות הדיקור ניתן לרפא בדרך הטבעית כל בעיה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות