שמעת מה שמעתי – מיובל דיין ועד דה לוקו

יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי

יונתן רזאל – נווה תלאות

"יש לנו הפתעה הלילה", מצהיר יעקב שוואקי בקליפ לאחת מהופעותיו באמפי קיסריה, שהפך לאחד הוויראליים ביותר בציבור הדתי. ההשלמה היא כמעט אוטומטית: "יונתן רזאל, איפה אתה?". הדואט של השניים לשיר "והיא שעמדה", שלקוח מתוך הגדה של פסח ללחן התזמורתי של רזאל, הפך לקאלט של ממש והעביר את האחרון אל קדמת הבמה.

השם רזאל היה מוכר במשך שנים בעיקר בזכות אחיו אהרון, שהיה הראשון ש"העז" להכניס מימדים חדשניים וחילוניים של ג'ז ובלוז למוזיקה החסידית. רזאל הגדול (בכל זאת הפרש של שנה בין השניים) הופיע בהתחלה עם אחיו (הופעת "להקת רזאל" בפסטיבל הכליזמרים בצפת הייתה לרוב סולד אאוט. מבחינת קהל, בכל זאת כניסה חינם), אך יצר לעצמו דרך משלו כמעבד בלהקה צבאית ואף ניצח על התזמורת הקאמרית ובסימפונט רעננה. בהמשך נטש את המוזיקה לטובת רעיית צאן (סיפור אמיתי), אך כנראה שכשהחיידק טבוע בך – אתה אבוד. רזאל חזר למוזיקה, ובגדול.

"קטונתי", "אשירה" וכמובן "והיא שעמדה" הפכו ללהיטי ענק שמיצבו את רזאל כאמן איכותי, כזה ששיתוף פעולה שלו עם אביתר בנאי (חפשו את הקליפ לשיר החדש שלו, "פרגולה") נשמע טבעי מאין כמוהו.

כעת הוא מגיע עם "נווה תלאות", סינגל ראשון לקראת אלבום חדש שמדבר על הניסיונות, המכשולים, הנפילות והשאלות שמוצבות בפנינו בחיי היום-יום. השיר מעצם שמו מורכב, שכן מה לתלאות ולנווה? אבל זה כל היופי ברזאל – הכבוד שהוא נותן למילה הכתובה והמושמעת בשיריו. "השקיפה ממעון קדשך מן השמים/וברך את עמך את ישראל", מבקש רזאל בציטוט מספר דברים. גם כשהתזמורת מסביבו רועמת, הוא פונה בעדינות, בצניעות כלפי מעלה ואומר. "יורד אל הים לבכות בעדי ובעד ביתי". ברוח חודש אלול שהגיע – אין שיר מתאים ממנו לפתוח אותו.

 

יובל דיין – לילותיי

חותם ווקאלי הוא מצרך נדיר במוזיקה. היכולת להגיע למצב בו אדם יושב במכונית, שומע רדיו וברגע שמתחיל שיר יודע בדיוק מי המבצע/ת שלו – הוא נדיר. יש להבדיל בין חותם ווקאלי לחותם מוזיקלי. כאשר מדובר בשני – הדבר לעתים לגנותו של האמן, שפשוט חושש לחדש ולברוח מהטוב והמוכר וכך רוב שיריו פשוט נשמעים אותו דבר. בנוגע לחותם ווקאלי – כאן התמונה אחרת לגמרי, תשאלו את כל מי ששמע צליל מיתר אחד מיובל דיין.

כשהחליטה לפרוש בחצי הגמר של העונה הראשונה ב"דה ווייס", החשש הגדול ביותר של מפיקי התוכנית הייתה מצניחת רייטינג עקב פרישתה של המועמדת המובילה לזכייה. צחי הלוי הוקפץ במקומה לגמר, ולמרות שהפסיד לקטלין רייטר דווקא הצליח לטפח קריירת משחק ומוזיקה לא רעה כלל. דיין עצמה דווקא לא חששה, הלכה עם האמת שלה ולאט לאט בנתה את עצמה באופן עצמאי עם "מסונוורת", "יותר מדי", "אל תאמר" וכמובן "לאסוף". לפני מספר חודשים הוציאה את אלבומה השני, "ליבי ער", מתוכו יוצא הסינגל "לילותיי".

ההגשה של דיין מדויקת, הסלסולים העדינים שלה (עד היום קשה להשתחרר מהפתיחה ל"שאריות של חיים", שביצעה באודישן שהפיל את השופטים מהרגע הראשון) והיכולת שלה לעבור מטונים בינוניים לגבוהים במהירות היא פנטסטית. בנוגע למלל – קשה לנתק את השיר מאותה עונה ראשונה ב"דה ווייס", למרות שחלפו מספר שנים מאז. אולי לא לכך התכוונה הזמרת הצעירה (בסך הכל בת 21, ועוד לא הגיעה לירח), אבל כשהשיר נפתח במילים כמו "שוב התחלת ואמרת/תנו לה זמן, תנו לה זמן/כשעצוב לי אז בורחת" – כל אחד יכול לתת לשיר את הפרשנות שלו. על דבר אחד אין ויכוח – כבר מהמילה הראשונה מרגישים שזה שיר שלה. כאמור, מצרך נדיר.

 

אלון דה לוקו – אוהבת רגאטון

"מנסים להיות כמוני/להתלבש להתנהג כמוני/מנסים לזוז כמוני/ But dem always them alook phony ". את הלהיט הזה כתב אלון דה לוקו (כהן, אם אמא שלו קוראת את המדור) כבר לפני למעלה מעשור וחזה את העתיד.

אור בוחבוט עם "ריו". קטריקס ודורון ביטון עם "בא לה לרקוד". בן אל תבורי ורון "סקיי" נשר עם "דובי גל", גל מלכה והחצי השני של הצמד, סטטיק, עם "בא לה לרקוד" וכן הלאה. הלהיטים הגדולים של התקופה האחרונה, שנשענים ברובם המוחלט על סגנון הרגאטון, יכולים להגיד תודה לאלון "סיזיפוס" דה לוקו שלא התייאש ודחף את הז'אנר עד שהצליח.

כשדה לוקו פרץ עם "אור", "מאמאסיטה" ועוד, לא היה נביא בעירו. הסגנון שהביא לארץ הקודש לא התיישב טוב בפלייליסט, ודה לוקו וחבריו היו מוכרים באותו הזמן רק למביני עניין. אך הוא לא הרפה לרגע, חרך מועדונים, הקים לייבל עצמאי, שיתף פעולה עם מי לא, לימד ברייקדאנס ואפילו השתתף, וזכה, בתוכנית הקאלט "חי בלה לה לנד". כיום כבר ביסס דה לוקו את מעמדו, ומלבד להיטי רחבות חדשות כמו "ליקאותם", "תרימו יד" וקאבר ל"סיוון" של יגאל בשן, הפיק גם שירים לזמר הצעיר רועי סנדלר, לזוכת "אקס פקטור" דניאל יפה וללהיט התורן נועה קירל. כעת הוא יוצא בשיר חדש, "אוהבת רגאטון", בו הוא משתף פעולה עם זמר הרגאטון מקובה, ג'וני אנג'ל, ומראה לכל הצעירים מי היה פה קודם. "נגן נגן אחי למד אותם את הסגנון/ועד שכולם ילמדו אני הייתי הראשון", מסביר דה לוקו לחובבי הז'אנר מי ייבא אותו אל לב המיינסטרים. או אם נחזור לשיר שפתחנו בו: "בגד ג'ל בפוני ושרשר על הצוואר/חושבים שהם כמוני חושבים שזה עזר/אז אולי כבר תתעוררו למציאות תחזרו/תתרכזו בעצמכם ורק אז אולי תראו/שאתם שם עומדים וואל לא אני מולכם".

 

נופר סלמאן – אחכה לך בכל מקום

כשנינט זכתה ב"כוכב נולד" הראשון – היה ברור שכל, או לפחות רוב מדינת ישראל מחכים למוצא פיה המוזיקלי. כך קרה גם לצמד ההראלים של העונה השנייה, ליהודה סעדו בשלישית ולג'קו אייזנברג ברביעית (כמה חבל שהוא ניצל את הבמה בזמנו שלא לצרכים מוזיקליים). מאז נפרץ ז'אנר תוכניות הריאליטי המוזיקליות לכל עבר עם "דה ווייס", "אקס פקטור", "בית ספר למוזיקה", "אייל גולן קורא לך" ושו"ת, שכמו שתמיד במדינתנו הקטנה לכל מוצר מצליח – לא ידעו מתי ללחוץ על הברקס. כתוצאה מכך – הלך זוהרם של הזוכים והתעמעם, כשזכייה בתוכנית, או אפילו הגעה לשלביה המאוחרים – לא הבטיחה בהכרח הצלחה.

התוצאה: מי שהשכיל לברור את צעדיו, לבחור את מנהליו וחומריו – פרץ. מי שלקח את הזמן "לאסוף חומרים" – המשיך למלצר ברחבי תל אביב. נופר סלמאן, פיינליסטית העונה האחרונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון", החליטה ללכת על אופציה א', וחודשים ספורים לאחר סיום התוכנית יוצאת עם הסינגל "אחכה לך בכל מקום", בהפקתו של עידו אוחיון (אליו נגיע תיכף) ולמילים ולחן של נתן גושן. התוצאה: שילוב מעניין, שמראה כיצד היה נראה אלבום של גושן אם היה פוזל לז'אנר הטורקי. כאן נכנס אוחיון, שעבד עם אחת מגדולות הז'אנר בישראל – דיקלה. (אגב, במהלך התוכנית ביצעה סלמאן קאבר, לשיר "שבע בערב" של האחרונה). סלמאן, בניגוד לדיקלה שמעדיפה לשרוט בכל תו וצליל, לקחה את השיר לצד מעט יותר בומבסטי בפזמון. אולי זה הגיל הצעיר שעדיין לא ממקד, בכוונה, את הז'אנר. אולי בגלל שכיום מעטים הזמרים, ש"מתמחים" רק בסגנון אחד מהחשש לאבד קהלים אחרים. בשורה התחתונה – בתור סינגל בכורה התוצאה מוצלחת, לאט לאט תגבש סלמאן את האופי המוזיקלי שלה ומי יודע – אולי באחת מתוכניות הריאליטי המוזיקלי הבא (לא, הן עדיין לא נעלמו מהמסך. מסתבר שבמדינה של מספר מיליונים ספורים, יש עדיין כישרונות שטרם ראינו) יעשו גם לה קאבר.

 

S U R V I V E – RR7349

קונספירטורים, חובבי התסכית "מלחמת העולם" וברי חמיש – להתפקד. לאחרונה כמעט אין מי שטרם שמע על stranger things, סדרת האימה החדשה של נטפליקס שמשלבת כוחות על, חייזרים, יקום מקביל וכמובן את וינונה ריידר. הסדרה, מעין מחווה לסרטי האימה משנות ה-80 של ספילברג וסטיבן קינג, מחזירה אותנו לתקופה שבאמת פחדנו בסרטים עד כדי סיוטים, ולא רק נגעלנו מהם במקרה הרע או צחקנו עליהם במקרה הרע יותר. אך מכיוון שכאן לא מדור ביקורת טלוויזיה – נתמקד בפסקול האפל והגותי שיצרו קייל דיקסון ומייקל סטיין, חברי הלהקה הטקסנית S U R V I V E, שעוקב אחרי הסדרה ומוסיף לה את הנופך המרתיע וההכרחי לה.

הסגנון האייטיזי של S U R V I V E כל כולו נשען על סינתיסייזר אנלוגי (כאילו תמיר קליסקי וזאב נחמה לא התכסחו מספיק לאחרונה), שבניגוד לזה הדיגיטלי מפיק את הצליל המתכתי שלו באמצעות מתנד הרמוני שיוצר גל באמצעות העברת מתח חשמלי (סליחה אם איבדתם אותי) ולא דרך מחשב. התוצאה אפלה, לא נוחה בעליל למאזין שמעז לשמוע את השירים בחשיכה ויש שיאמרו אפילו מטרידה. מצד שני, מדובר בפסקול לסדרה אפלה, לא נוחה בעליל ומטרידה, אז כנראה שהמטרה הושגה. המלצה: לשמוע אותם באור יום.

https://survive.bandcamp.com/album/rr7349

 

בשמחות – האזרח י' מאחל

גלעד כהנא הוא כבר מזמן לא רק סולן "הג'ירפות". בשנים האחרונות הוא אחראי, לרבים מהשירים המככבים בפלייליסטים המתנגנים במקלטי הרדיו שלכם. לכבוד יום הולדתו ה-46, מצורף אחד הנציגים מהתקופה האחרונה, "דבר איתי באביב" של יהודית רביץ, מתוך הדיסק הבא ומעורר הציפייה שלה. הטקסט של כהנא (ביחד עם דודו טסה) והלחן של טסה מביא לנו את יהודית רביץ במיטבה. מסוג השירים שמזכיר לנו למה גם היום, אחרי כמה עשורים, היא רלוונטית מתמיד.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין

 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

  רגע לפני עונת הרחצה: הכל על ניתוחי חזה

  בחזה מורם: הקטגוריה המבוקשת ביותר בתחום הפלסטי היא שינוי גודל וצורת החזה; הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני מנהל מרפאת כללית אסתטיקה מסביר הכל על ההליך
 • "נכנסתי לסטטיסטיקה", אמרה דינה בקול רועד.

  "הותקפתי מינית והחלטתי שזה בחיים לא יקרה שוב"

  מיומנה של סטודנטית: אחרי שלירז הותקפה מינית, היא החליטה שאיש לא יוכל לפגוע בה יותר
 • האם אני הבעיה? ממש לא.

  "למי את מחכה? את כבר לא ילדה. תתפשרי"

  מיומנה של סטודנטית: יש גיל מסוים שכבר מוזר להיות לבד. האם זה אומר שחייבים להתפשר?
 • "אם את נכנסת מהר מדי למיטה את זורמת. אם לא, את שמרנית"

  מיומנה של סטודנטית: נכנסתם למיטה והוא לא התקשר?
 • תוכיחי לה שהוא עושה לך טוב.

  מה עושים כאשר מפחדים להתאהב?

  איך מתמודדים עם הפחד מהתאהבות ומפגיעה, ופותחים שוב את הלב בפני האדם המיוחד?
 • "היא החברה הכי טובה שלי, אין דבר שהיא לא יודעת עליי ושאני לא יודעת עלייה".

  "התחלתי לצאת עם מישהו, והחברה הכי טובה שלי כועסת עליי"

  היינו עושות הכל ביחד. יוצאות, מבלות, מדברות על הכל. עכשיו התחלתי לצאת עם מישהו, ואני מרגישה שהיא כועסת עליי בגלל זה
 • "כיף לנו יחד, אבל עד שזה מגיע לאינטימיות"

  "כיף לי איתו, אבל אני לא נמשכת אליו"

  הכי כיף לי איתו בעולם. הוא מקשיב לי, מפנק אותי, מצחיק אותי. הבעיה היא שכשאנחנו מגיעים למיטה, אני סולדת ממנו. מה לעשות?
 • צריך לקחת סיכונים כדי להיות מאושרים.

  מיומנה של סטודנטית: האם באמת אפשר להישאר ידידים?

  "אולי עדיף שפשוט נישאר ידידים": האם זהו משפט פרידה קלאסי או משהו שבאמת אפשר ליישם?
 • מיומנה של סטודנטית: מתי להיכנס למיטה עם גבר?

  שאלה שמטרידה נשים רבות היא מתי להיכנס עם הבחור החדש למיטה. אז יש תשובה חד משמעית, וגם: איך תדעי שהוא לא איתך רק בשביל מטרה אחת?
 • אל תחטטו אחד לשני בנייד. תנו אמון.

  "אתה לא אוהב אותי כמו פעם"

  למה בהתחלה הכל מושלם וורוד, ואחרי תקופה האהבה דועכת? כמה טיפים איך לשמור על האש במערכת יחסים
 • תכירו את האדם שמולכם באמת לפני שאתם ממהרים.

  TURN OFF: עשה ואל תעשה בדייט ראשון

  מיומנה של סטודנטית: מה לעשות ומה לא לעשות בדייט ראשון. אתם חייבים לאמץ את זה
 • מי משלם? אתה!

  גבר, תוציא את הארנק בדייט

  הגיע הזמן להכריע בשאלה הנצחית: מי משלם בדייט ראשון? התשובה: אתה. וכל הסיבות לפנייך
 • אלעד. בן 19 בנופלו.

  "הזיכרונות לא מרפים, אין שנייה ביום שאני לא חושבת עליו"

  מוצקין זוכרת: 15 שנה אחרי מותו של סמל אלעד פולק ז"ל מקריית מוצקין בגזרת רמאללה, מדברת אימו אורלי על הגעגועים, על ההנצחה של אלעד בקריית מוצקין ועל הספר שהיא כותבת. ראיון עם מנטורית
 • מיהן החיפאיות הידועות שמובילות קמפיין שמכניס אגרוף לבטן?

  חלי ממן ויערית שושן הן רק חלק מרשימת הנשים שמשתתפות בקמפיין ענק שיצא לדרך
 • "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen
 • שמעת מה שמעתי? פסטיבל הבלוז

  עשרים ושלוש שנים אחרי שפרח ודעך בחיפה, חוזר פסטיבל הבלוז בפעם השלישית – לתל אביב. בין המופיעים: תמר אייזנמן, ירון בן עמי ודני דורצ'ין
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי? להיטי קיץ 2016 שבאים עליכם לטובה

  איזי, אליעד מלכי, ליאור נרקיס, סטטיק ובן אל תבורי, פאר טסי ועדן בן זקן ועוד…כל הלהיטים שיעשו לכם נעים בקיץ 2016