#ביי_ביי_ריבועים #שר_פיטנס_בייבי #היריון_ראשון_ומרגש." מזל טוב לשר סנדה!

מלכת הפיטנס הגדולה של ישראל, שר סנדה ובעלה עידן מטי גילו שהם בהריון וחלקו את המידע השמח עם החברים שהגיבו באהבה ענקית. אז איך מסתדרים קדימה עם פתיחת הסניפים והבייבי שיבוא? בשמחה ובאהבה.
בהריון! סנדה. אלבום פרטי

בהריון! סנדה. אלבום פרטי

"שני אנשים מופתעים שעומדים מול מקל עם שני קווים ? . מסתבר שהתוכניות שאנחנו מתכננים לפעמים לא תואמות לאלו של אלוהים ???  אבל היי! סוף סוף הזדמנות להשמין בשקט ???.כמובן שנפגשות בערב בסניפים לשרוף שומנים ?? . #ביי_ביי_ריבועים #שר_פיטנס_בייבי #היריון_ראשון_ומרגש."

למי שקרא את הסטטוס החדש הזה של שר סנדה, מלכת הפיטנס הבלתי מעורערת של ישראל ולא עיכל אז כן, שר סנדה בהריון ראשון והזוג שמח עד השמיים. שר סנדה ובעלה בחמש שנים האחרונות, עידן מטי, גילו השבוע בהפתעה שהם בהריון ובדיוק באותו הרגע החליטו לשתף את העולם בשמחתם והעולם הגיב באהבה ענקית של אלפי לייקים ותגובות אוהדות ואוהבות.

שר, הפתעת אותנו…

האמת, גם אנחנו הופתענו… זה לא היה בתכנון כרגע להיכנס להריון מאחר ואני פותחת סניפים נוספים בראשון לציון ובקניון שער הצפון מתחם איקאה, ממש בתוך הקניון, מקום ענק ומיוחד בגודל של 700 מטר. רשת 'שר פיטנס' מתקדמת ובונה מקום מטורף בשער הצפון. זה הסניף החמישי אחרי הקריות, חיפה, עכו, ראשון ובקרוב נפתח גם אשדוד וברמת גן אבל עכשיו נעשה פתיחה מיוחדת לבייבי שיבוא!

ואיך נושמים בתוך כל הטירוף הזה?

הכל בסדר…. אנחנו משלבים גם ילד בתוך כל זה.

בן או בת?

זה עדיין בהתחלה ועדיין לא יודעים אם זה בן או בת אבל מה שייצא שיהיה בריא.

שיהיה בהצלחה ובמזל טוב!

תודה ענקית ושיהיה לכולנו בריאות ואושר! אמן!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם