"ברור שיש כאן זמר עם איכויות אחרות וקול מיוחד שמגיע ממקום עמוק ומרגש ומהמקום הזה נבע החיבור שלי אליו." עברי לידר מחמיא לאלמוג קריאף.

אלמוג קריאף, ההבטחה הגדולה של העונה השנייה בתכנית "אקס פקטור", הוחתם בלייבל החדש והמשותף לעברי לידר, רונית ארבל וחברת הליקון מיוזיק וכעת יוצא הסינגל הראשון שלו 'איך' שכובש את הלבבות והאוזניים במילים מתוקות וקול רך ומלטף. שווה שמיעה!
סינגל חדש. קריאף. יח"צ

סינגל חדש. קריאף. יח"צ

אלמוג קריאף בן ה 18 מטירת הכרמל הוא בוגר העונה השנייה של תכנית "אקס פקטור" שנחשב להבטחה גדולה בדור המוזיקאים הצעירים בישראל. במהלך התכנית היה בנבחרת הבנים של עברי לידר ומיד לאחר סיום התכנית, במקביל לגיוסו ללהקת צה"ל, הוחתם בלייבל החדש והמשותף לעברי לידר, רונית ארבל  וחברת הליקון מיוזיק. סגנונו המוזיקלי של קריאף משלב בצורה הומוגנית את גווניה השונים של המוזיקה הישראלית הנעה בין פופ מערבי למוזיקה ים תיכונית, מזרחית – תוצאה מעניינת של מוזיקאי צעיר שגדל בישראל, התחנך על כל סוגי המוזיקה, הטעמים והצלילים המאפיינים את פס הקול הישראלי ופיתח סגנון המשלב את כולם. השבוע הוציא קריאף המוכשר את סינגל הבכורה שלו שנקרא 'איך' אותו כתבו דודי בר דוד ומורן דוד, שגם אחראית ללחן. ההפקה המוזיקלית של עידו אוחיון. עברי לידר מספר על אלמוג: "באודישן הראשון כשאלמוג עלה לבמה היה לי ברור שיש כאן זמר עם איכויות אחרות וקול מיוחד שמגיע ממקום עמוק ומרגש ומהמקום הזה נבע החיבור שלי אליו. אני מאוד אוהב את הקלות בה הוא מצליח לנוע בין הז'אנרים השונים ולשלבם באופן טבעי. אלמוג, להבנתי, הוא אומן צעיר, מוכשר ומרגש ואני צופה לו דרך ארוכה ומעניינת במוזיקה הישראלית. אני שמח ללוות אותו ולכוון אותו בדרך זו".

המדור מאחל לקריאף הצלחה ענקית בהמשך הדרך ומצרף להנאתכם את הקליפ המצוין של השיר, בבימויו של אסף מגל אשר גם צילם וערך.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה