חדש בישראל ולראשונה בקניון עזריאלי חיפה! 

ראש השנה ממש בפתח וקניון עזריאלי חיפה בתנופה ענקית. לצד ההמלצות של הפשניסטה, נסטיה ליסנסקי, לגבי איך נתלבש כולנו בחג הקרוב, קבלו גם את הרעיון המדהים שתוכלו לרכוש לעצמכם בעזריאלי חיפה השבוע- שנה טובה חדשנית ומקורית לחג-  סריקה\צילום תלת מימד אישי – בשנייה אחת.
ראש השנה בקניון עזריאלי חיפה. יח"צ

ראש השנה בקניון עזריאלי חיפה. יח"צ

אם אתם בעניין של דברים מדליקים אז בואו לקניון עזריאלי חיפה על מנת להפוך את עצמכם לדמות תלת ממדית וקבלו מזכרת ייחודית- סריקה\צילום תלת מימד אישי – בשנייה אחת. ניתן לרכוש מזכרת וירטואלית ב- GIF על מנת להפיץ בפייסבוק וברשתות החברתיות. (27 ₪ בלבד!) למעוניינים ניתן גם לרכוש פסלון – של עצמכם בתלת מימד. העמדה תוצב בעזריאלי חיפה בקומה ה- 1   ליד הרי-בר בתאריכים 25-30.9 . ואם כבר ראש השנה, אז קבלו את הפשניסטה, נסטיה ליסנסקי בהמלצות לבוש קלילות ומדליקות לערב החג! תמי מור יוסף מנהלת השיווק של עזריאלי חיפה: "עמדת הצילום בתלת מימד שתוצב בעזריאלי חיפה לפני החג, הינה חלק ממגמה כללית שעליה החליטו לא מכבר קבוצת קניוני עזריאלי- כניסה לתחומי עניין "פחות אינטואיטיביים לעולם הקניונים".

 

 

דוגמאות נוספות לכך, מועדון הזאפה להופעות חיות, מותג ההופעות הכי גדול בישראל שנפתח בעזריאלי חיפה בחודש אוגוסט ועמדות סימולטור מציאות מדומה ב-9 מימדים הנמצאות בקומה ה- 1 וכוללות מושבים עם אפקטים מיוחדים, סרטים ומשחקים ב- 360 מעלות עם משקפי מציאות מדומה. אנו רוצים לצ'פר את הלקוחות שלנו בחוויות שהם לאו דווקא רגילים לקבל מאיתנו, בשנה הקרובה נמשיך להפתיע ולפנק ".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם