גיוס מתנדבים לחירום

עיריית קרית ביאליק קיימה ערב גיוס מתנדבים לשעת חירום באירוע חגיגי, במהלכו נוספו לשורותיה מתנדבים חדשים למערך החירום העירוני

אל"ם צביקה צורן בעירית קרית ביאליק. "בשעות ובימים הראשונים של המלחמה מה שיציל את התושבים אלו המתנדבים שיסייעו עד הגעת כוחות הביטחון ופיקוד העורף"

אל"ם צביקה צורן בעירית קרית ביאליק. "בשעות ובימים הראשונים של המלחמה מה שיציל את התושבים אלו המתנדבים שיסייעו עד הגעת כוחות הביטחון ופיקוד העורף"

כ-400 תושבים הגיעו לערב פתיחת שנת הפעילות למתנדבי העיר, והביעו רצון להתגייס לשורת המתנדבים לשעת חירום. ראש העירייה, אלי דוקורסקי, פתח את הערב בדברי ברכה לעוסקים במלאכה וציין את מאמציה הרבים של הרשות להיערך לשעת חירום. "מי ייתן ולא נדע עוד מלחמה, אך יש לזכור כי המשימות על העורף תהיינה רבות ומגוונות. כפי שאתם מתנדבים בכל מקום בימי השגרה, כך תמשיכו להתנדב בשעת חירום".

מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף, אל"ם צביקה צורן, הביע את התרשמותו מהיקף ההתנדבות בקרית ביאליק, מהשקעות הרשות והעומד בראשה במוכנות לחירום וברצון של התושבים להצטרף לשורות המתנדבים לשעת חירום: "אנו נמצאים בשבוע העורף הלאומי, בשעות ובימים הראשונים של המלחמה מה שיציל את התושבים אלו המתנדבים שיסייעו עד הגעת כוחות הביטחון ופיקוד העורף. כל אחד יכול לתרום בכל תחום ובכל גיל, העיר זקוקה למתנדבים".

רמ"ט משק לשעת חירום בעיר, מיקי קאוף, הסביר לנוכחים את מבנה הרשות לשעת חירום כולל מכלוליה השונים. בחלק האומנותי של הערב החגיגי והמיוחד הופיעו להקת פיקוד צפון של פיקוד העורף ולהקת הקצב "שקטק", שהלהיבה את הקהל. ביום שלישי קיימה העירייה תרגיל מוכנות מקיף לשעת חירום, שכלל הפעלת מערך המתנדבים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק