"5000 השקל הכי טובים שבזבזתי. תודה לאומנית הכי יפה בעולם!" אורן בוקור מחמיא לשירן בנטוב על הציור שהזמין.

שירן בנטוב הצעירה מוכרת בחיפה כמדריכת יוגה ואושייה חיפאית וכעת גם כמעצבת וציירת. השבוע סיימה בנטוב ציור שהכינה לאורן בוקור, רווק חיפאי מבוקש ומצודד והנ"ל החמיא לה ומיד רץ לתלות את התמונה במרכז הבית. שיתוף פעולה יפה בין יפים!
מקבלת מחמאות. בנטוב . אלבום פרטי

מקבלת מחמאות. בנטוב . אלבום פרטי

הציור והמחמאה. בנטוב. אלבום פרטי

הציור והמחמאה. בנטוב. אלבום פרטי

מזמין ומחמיא. בוקור. אלבום פרטי

מזמין ומחמיא. בוקור. אלבום פרטי

שירן בנטוב היא אומנית חיפאית צעירה ויפהפייה שסיימה תואר באוניברסיטת חיפה באומנות ופסיכולוגיה ומתפקדת גם כמורה ליוגה, גם כמעצבת וסטיילינג לבית ובעיקר כציירת בזמנה הפנוי. השבוע סיימה ציור מיוחד שהוזמן על ידי אחד מהרווקים היפים והמבוקשים בעיר, אורן בוקור, הבעלים של חברת סטאר קלינר, שהיה המום מהתוצאה והעלה את התמונה לפייסבוק שלו יחד עם המשפט "ה 5000 ₪ הכי טובים שבזבזתי. תודה לאומנית הכי יפה בעולם!" אז מי צריך פרגון יותר גדול מזה…

בנטוב, מסמיקים?

ברור! בדרך כלל כשלקוחות מעוניינים בציורים הם מצלמים לי את החלל שלהם ואני מציירת לפי זה. אורן פנה אלי ואמר שהוא רוצה משהו שייתן זריקת צבע ואופי לסלון שלו ושיהיה בגדול. עשיתי את זה בגודל 130 ס"מ על 180 ס"מ וזה יחסית גדול מאוד. את הציור הזה ציירתי בסגנון אבסטרקט מודרני. תראה, אני מתקדמת לאט לאט…זה לא מובן מאליו כל ההצלחה הזו, אני עובדת רק כשנה בזה וסגורה כבר 3 חודשים קדימה. בימים אלו אני עובדת על יצירה מוזמנת חדשה שתהיה מיוחדת מאוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה