באורט ביאליק בוחרים ליברמן

בתום פאנל פוליטי סוער ומרתק באורט קרית ביאליק ניגשו תלמידי י"ב להצביע בקלפיות שהוצבו במיוחד לאירוע. ליברמן זכה ברבע מקולות הצעירים
לפי תלמידי אורט ביאליק יש רוב מוחץ למפלגות הימין. צילום: עצמי

לפי תלמידי אורט ביאליק יש רוב מוחץ למפלגות הימין. צילום: עצמי

תקופה לא קלה עוברת על אביגדור ליברמן, אבל הבוקר הוא יכול לחייך. לפחות באורט קרית ביאליק המפלגה שלו זוכה למרבית הקולות של תלמידי י"ב, שילכו בחודש הבא להצביע בפעם הראשונה.
רבע מהצעירים בחרו במפלגתו, ישראל ביתנו.
קודם לבחירות הדמה, נערך פאנל סוער ומרתק בהנחיית אלירן טל, הכתב הצבאי של ערוץ 1, ובהשתתפות נאוה בוקר (ליכוד), ראש עיריית צפת ומספר 4 בישראל ביתנו, אילן שוחט, דני עטר מהמחנה הציוני, ח"כ יואל רבזורוב מיש עתיד, שי בן דוד מכולנו ושרה אלישיב מהבית היהודי.
בתום פאנל שנמשך שעתיים וכלל שאלות רבות מצד התלמידים, שנראו מעורים בפוליטיקה הישראלית ושאלו שאלות מעמיקות שהפתיעו גם את הפוליטיקאים שעל הבמה, התבקשו התלמידים לגשת לקלפיות שהוצבו מחוץ לאולם ולהצביע.

התלמידים הצביעו אחרי פאנל שנמשך שעתיים

התלמידים הצביעו אחרי פאנל שנמשך שעתיים

אלה התוצאות: ישראל ביתנו – 23%, ליכוד- 20%, יש עתיד – 19%, כולנו של כחלון – 12%, המחנה הציוני – 5% בלבד, מרצ – 5%. 11% בחרו לשלשל לקלפי פתק לבן. הצבעת מחאה?
מנהל בית הספר, רמי פורת, סיכם: "בית הספר אורט ביאליק מוביל בשיעור המתגייסים לצה"ל ותלמידיו מעורים מאוד בנעשה בחברה הישראלית ולכן חשוב היה לנו לקיים את הפאנל הזה, שהעשיר מאוד לא רק את התלמידים אלא גם את המתמודדים לכנסת."


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך