"התרגשתי עד כדי כך שלא יכולתי לדבר. אני, המנוסה בשידורים במדיה בארץ ובחו"ל, לא הצלחתי לדבר בלי בכי." ריקי קיטרו המאושרת מחתנת את הבן.

השבוע חיתנה ריקי קיטרו את הבן ניר ובחירת ליבו אליסה בקהונה ביץ' לעיני המשפחה והחברים הקרובים שעזרו והפיקו אירוע ערב מיוחד בבריזה הנעימה מול הים. דמעות רבות של אושר הציפו את האירוע המיוחד והמשמח בייחוד בשעה שריקי קראה את מילות השיר המקסים 'ברית עולם'.
מחתנת את הבן ניר בהתרגשות. ריקי והזוג המאושר. אלבום פרטי

מחתנת את הבן ניר בהתרגשות. ריקי והזוג המאושר. אלבום פרטי

מקריאה את מילות השיר ברית עולם.. קיטרו והבן ניר. אלבום פרטי

מקריאה את מילות השיר ברית עולם.. קיטרו והבן ניר. אלבום פרטי

מחתן את האח. זיו קיטרו והזוג המאושר.  אלבום פרטי

מחתן את האח. זיו קיטרו והזוג המאושר. אלבום פרטי

החברים מגיעים לפרגן. עם קדוש ובן גלים. אלבום פרטי

החברים מגיעים לפרגן. עם קדוש ובן גלים. אלבום פרטי

בוכה מאושר. קיטרו. אלבום פרטי

בוכה מאושר. קיטרו. אלבום פרטי

השבוע נערכה מסיבת החתונה הראשונה במתחם ״קהונה ביץ'״ בחיפה. החתן והכלה הם ניר קיטרו ובחירת ליבו אליסה שנישאו ב-1/1/16 בארה״ב והגיעו לעשות את אימא ריקי קיטרו  מאושרת. השניים חברים 15 שנה, הוא שחקן וזמר והכלה רופאה וטרינרית שעברה מארה״ב לגור איתו בלונדון. ריקי פנתה לחיה סטולרו חברתה הספרית  שהרימה את הכפפה וכך הוזמנו כ- 170 בני משפחה וחברים שחלקם הוטסו לארץ מחו״ל כמו למשל הסוכן והמורה של החתן פיליפ פוסטר ובן זוגו. על הטכס הופקד אחיו הגדול של ניר זיו, כשאת הברכות המרגשות אמרה האם המאושרת. על ההפקה הופקדו טובי הכוחות החיפאים ששמחו לפרגן… חיה סטולרו הופקדה על עיצוב המקום והשיער, איפור הכלה וריקי היה בידי הילה מימון, על הבגד של ריקי היה אחראי ניקולאי קדוש, קהונה ביץ' ומנדרין בנו את האירוע וסיפקו את האוכל, על האפייה היה שמו, אחריות הכלה הייתה בידי חנה מבוטיק אורלית, דורון מונסניור וג'נטה היו אחראים על הגברים, דיג'יי פיליפ הופקד על המוזיקה, דוכן המתוקים המעוצב שמתאים לים הובא על ידי גליה גולדשטיין והשושבינות באירוע היו הנכדה הגדולה והנכדה הקטנה. הנוכחים באירוע לא התרגשו מהגשם הקל שפסק לכבוד האירוע ונהנו מהבריזה הנעימה וההפקה המדהימה, כשהאמא המאושרת, ריקי קיטרו, שהסתובבה בין החברים כשהיא קורנת מאושר.

ריקי, אושר עילאי?

"התרגשתי עד כדי כך שלא יכולתי לדבר, אני, המנוסה בשידורים במדיה בארץ ובח״ול, לא הצלחתי לדבר בלי בכי. בחרתי את מילות השיר ברית עולם וכל מילה דמעתי עד הפסקת הדיבור. ברכתי אותם וכל הקהל דמע . היה טכס מדהים ומיוחד, שונה מכל אירוע אחר. אווירה של חוף, מוזיקה נהדרת בשקיעה, מול הים, פשוט קסום. בלי עין הרע, תודה שזכיתי עם כל מה שעברתי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם