סופר-פארם נרתמת למען עמותת 'חיים'

רשת סופר-פארם מכריזה על מבצע התרמה ארצי עבור עמותת 'חיים', הפועלת למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם.

סופר-פארם נרתמת למען עמותת 'חיים' מציעה מארז כרטיסי ברכה ב-10 שקלים, שיועברו כתרומה לילדים חולי סרטן

קרדיט- הדס רנדלר

קרדיט- הדס רנדלר

רשת סופר-פארם מכריזה על מבצע התרמה ארצי עבור עמותת 'חיים', הפועלת למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. מבצע ההתרמה יימשך מה- 15/9/16 ועד לערב חג הסוכות, ובמסגרתו יוצעו למכירה בקו הקופות של הרשת מארזים של שלושה כרטיסי ברכה מעוצבים תמורת 10 שקלים בלבד, כשכל הכנסות המכירה יועברו כתרומה לעמותה. הרשת מציינת 16 שנים של עשייה עבור העמותה ובכוונתה לגייס השנה מיליון שקלים, סכום אשר יהווה חלק משמעותי מתקציב העמותה.

ניצן לביא, מנכ"ל סופר-פארם: "כרשת המקדמת ערכי בריאות, ומספקת מענה לצרכיהם של משפחות וילדים, אנו שמחים לפעול בכל דרך שתסייע לקידום ולשיפור איכות חייהם של הילדים חולי הסרטן בישראל. זוהי השנה ה- 16 שסופר-פארם צועדת יד ביד עם עמותת 'חיים', ומדי שנה אנו גאים לחזות בפעילויות הנפלאות שמקדמת העמותה בזכות כספי התרומה".

קרדיט- הדס רנדלר

קרדיט- הדס רנדלר

אבשלום כהן, מנכ"ל עמותת חיים:  "ההתמודדות עם מחלת הסרטן רצופת קשיים, אך הכוח המניע אותנו הם אותם מקרים מרגשים ומעצימים של ילדים ובני נוער שניצחו את המחלה וחזרו לשגרת חיים נורמלית, בזכות התמיכה לה זכו במסגרת פעילות העמותה. עשייתנו תלויה רבות בכספי תרומות, המאפשרים לנו לתת מענה לצרכי הילדים ובני משפחותיהם, ולכן אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם סופר-פארם ומקווים כי גם השנה נצליח לגייס את הסכום המיוחל."

עמותת חיים פועלת בכל המחלקות האונקולוגיות ברחבי הארץ ושמה לה כמטרה – הצלת חיים ומרבית גיוסי הכספים משמשים למטרה זו. לעמותה אין מנכ"ל בשכר, כל הצוות הניהולי עושה מלאכתו בהתנדבות. העמותה פועלת בנחישות למענם של הילדים ובני משפחותיהם בכל המרכזים הרפואיים ברחבי הארץ, ללא הבדלי דת גזע ומין והינה חלק מהמערך האונקולוגי במחלקות. ייחודה של העמותה בדרך עבודתה באיתור צרכי השטח ברמת הפרט והכלל והתאמת פרוייקטים

קרדיט- הדס רנדלר

קרדיט- הדס רנדלר

העמותה שמה לה כמטרה הצלת חיים ומרבית גיוסי הכספים משמשים למטרה זו המספקים מענה הולם לצורכי הילד ובני משפחתו על כל היבטיו באמצעות תומכות הרווחה של העמותה, אשר נמצאות בתוך המחלקות האונקולוגיות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות