פארק אריאל שרון בביאליק

פורסם המכרז להקמת פארק אריאל שרון בשכונת צור שלום. "הילדים שמשחקים בפארק מסמלים את אריק, אשר דאג ליישב את ישראל בכל פינותיה למען הדורות הבאים"

בתמונה: הדמיה של הפארק. "בשנתיים הקרובות תשקיע עיריית קרית ביאליק כ-22 מיליון שקלים בפיתוח, שדרוג ושיקום פארקים ציבוריים ברחבי העיר"

בתמונה: הדמיה של הפארק. "בשנתיים הקרובות תשקיע עיריית קרית ביאליק כ-22 מיליון שקלים בפיתוח, שדרוג ושיקום פארקים ציבוריים ברחבי העיר"

עיריית קרית ביאליק פרסמה השבוע מכרז להקמת "פארק אריאל שרון", שיהיה הפארק הגדול והמרכזי של העיר. הפארק, אשר ייבנה בשכונת צור שלום, עוצב ותוכנן על ידי חברת "מילר-בלום תכנון סביבתי בע"מ". הפארק ישתרע על פני 50 דונם כפארק צירי המתאים ביותר למבנה הגיאוגרפי של העיר, בין רחוב ש"י עגנון במזרח לבין רחוב גיורא במערב, ויחבור לפארקים נוספים שנבנו בעיר בשנים האחרונות: פארק אסתר, פארק הבנים, טיילת הגדורה שבימים אלו מתבצעות בה העבודות של השלב השני וטיילת בן גוריון.

הפארק יכלול טיילת מרשימה לכל אורכו, אזור משחקים עם מתקני שעשועים חדישים לגילאים השונים, אזור המיועד לפיקניקים, שלל פינות נוי ומרגוע, בריכת מפל אקולוגי, תאורה יעילה וחסכונית, שבילים ופיתוח נופי, שטחי חניה לנוחות הבאים ועוד. במקביל להקמת הפארק, יתבצעו העבודות לשדרוג הרחובות אחד העם ושלום עליכם, בנוסף לרחוב בורלא ששודרג אף הוא. עלות הקמת הפארק נאמדת בכ-15 מיליון שקלים, כאשר העבודות יחלו מייד לאחר בחירתו של הקבלן הזוכה.

"שמו של הפארק מזוהה עם אריאל שרון. הטבע, המרחבים הירוקים, הילדים שמשחקים בפארק מסמלים את אריק, המנהיג והאדם, אשר דאג ליישב את ישראל בכל פינותיה למען הדורות הבאים", ציין ראש העירייה, אלי דוקורסקי. "בשנתיים הקרובות תשקיע עיריית קרית ביאליק כ-22 מיליון שקלים בפיתוח, שדרוג ושיקום פארקים ציבוריים ברחבי העיר. הפארקים החדשים יעצימו את חוויית הבילוי ותרבות הפנאי של התושבים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק