מבצעים חסרי תקדים לחג בהרמיטאז' בוטיק

לרגל תקופת החגים רשת החנויות והסיגרים המפוארת בישראל מציעה מגוון נרחב של מותגים במחירי מבצע

מבצעים חסרי תקדים לחג בהרמיטאז' בוטיק

לרגל תקופת החגים רשת החנויות והסיגרים המפוארת בישראל מציעה מגוון נרחב של מותגים במחירי מבצע

הרמיטאז' בוטיק, רשת האלכוהול והסיגרים המפוארת בישראל, יוצאת בשורת מבצעים חסרי תקדים לרגל תקופת החגים, במהלכה יימכרו מגוון נרחב של יינות ומשקאות חריפים מסוגים ומותגים שונים במחירים נמוכים משמעותית. לדוגמה יין דלתון D, שנמכר בדרך כלל ב-68 ש"ח, יימכר ב-24.90 ₪, יין המערה יימכר ב 149.90₪ . וודקה סטולי אדום תימכר ב 39.90 ש"ח במקום 70 ש"ח. בגזרת הוויסקי יימכרו בין היתר המותגים בושמילס, בלאק בוש, ג'יימסון, דיוארס ו-פיימוס גראוס במחיר מיוחד של 99.90 ש"ח.

לרשת שתי חנויות, אחת בעין המפרץ המשתרעת על שטח של 400 מטר וחנות ענק, שמשתרעת של שטח של 1,300 מ"ר במרכז הקונגרסים בחיפה, מציעה מגוון עצום של 3,000 משקאות אלכוהול ותציע גם מגוון נרחב של מארזי מתנות לחג הכוללים יינות, גבינות בוטיק ומטבלי גורמה וניתנים להרכבה אישית.

סמנכ"ל הרשת, גיל בילו-ויינרייך, אומר כי החנות החדשה שנפתחה בחיפה היא הראשונה מסוגה בישראל. "תקופת החגים הבאה עלינו לטובה היא הזדמנות מצוינת להעשיר את החך ולגלות יינות חדשים ומשקאות שלא הכרנו קודם. הרשת יוצאת במבצעים מיוחדים לחגים על מנת לתת הזדמנות לקהל הרחב ליהנות ממותגי יוקרה במחירים נוחים. אנחנו מאחלים לעם ישראל חג שמח ושנה טובה ומבורכת".

 hermitaj

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות