5 שנות תקינות

פרס שר הפנים לניהול כספי תקין הוענק לעיריית קרית ביאליק ולעומד בראשה, אלי דוקורסקי * תעודת הוקרה על הזכייה הוענקה לעירייה זאת השנה החמישית ברציפות * רק 86 רשויות זכו לקבל את הפרס השנה, לעומת כמאה בשנה שעברה

קבלת פרס שר הפנים לניהול כספי תקין. צילום: משרד הפנים

קבלת פרס שר הפנים לניהול כספי תקין. צילום: משרד הפנים

קרית ביאליק עם הפרס, בפעם החמישית: פרס שר הפנים לניהול תקין מוענק לרשויות מקומיות שעמדו בכל הפרמטרים לקבלת הפרס והם: ניהול כספי תקין, ניהול ארגוני תקין, הכולל- שכר כוח אדם, מערך השירותים לתושבים ותכנון ובניה. עיריית קריית ביאליק קבלה את הפרס לאחר שנמצא כי העניקה תמיכות כדין, מסרה עבודות לאחר ביצוע מכרזים כנדרש, העניקה הנחות על פי הקבוע בחוק, לא נמצאו ליקויים במערך השכר והעסקת עובדים, אין גרעון בתקציב השוטף ועוד פרמטרים אחרים המעידים על התנהלותה התקינה.

עד בחירתו של אלי דוקורסקי לראשות העיר, לפני שש שנים, לא קיבלה העירייה את פרס השר לניהול כספי תקין. כאמור, בחמש השנים האחרונות מקבלת העירייה את הפרס.

טקס הענקת הפרס התקיים במעמד שר הפנים מר גלעד ארדן, מנכ"ל משרד הפנים בפועל דר' שוקי אמרני ויו"ר מרכז השלטון המקומי מר חיים ביבס בבנייני האומה בירושלים.

השר ארדן אמר בברכתו: "אני מאמין שניהול תקין הוא עמוד השדרה של השלטון המקומי, כאשר שקיפות היא שם המשחק. הפרסים לניהול תקין הם העדות לכך, שאתם  הצלחתם להביא את עירכם לסטנדרטים גבוהים.

ראש העירייה אלי דוקורסקי: "אני שמח ששנה אחרי שנה אנו זוכים להכרה על התנהלותנו היעילה והתקינה ומקבלים את פרס שר הפנים. אנו מנהלים את העירייה בצנעה ובאחריות תוך חתירה מתמדת לשיפור רמת השירותים המוניציפאליים לתושב. אני שמח ששיפור איכות החיים בקריית ביאליק ותנופת העשייה והפיתוח המנהיגה את העיר להצלחה נעשים תוך הקפדה יתרה על תקינות ניהולית ואחריות תקציבית. כל זה מצא ביטוי בקבלת הפרס בפעם החמישית והשנה אנו נמצאים במועדון המצומצם של הרשויות אשר זכו בפרס יוקרתי זה . אני מודה לגזבר העירייה, בכירי העירייה, מנהלי האגפים וחברי מועצת העיר המסייעים לי בהנהגת העיר להצלחה באופן רציני ומסור, עם אחריות לטווח ארוך".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק