המסיבות המומלצות בראש השנה בחיפה והצפון!

מסיבות ראש השנה מתחילות בשישי ונגמרות בשני…. בן זלץ חוזר במסיבה איכותית בג'מיני בראשון, תומי אלקובי חוגג יומולדת בענק בלובי ובגארדן בערב החג, בוגרי החורבה חוגגים בגושפנקא בשישי, החיילים נהנים במוריסון במוצ"ש ובלופט מארחים את החברים בשני. אז שלא תגידו שאין לכם לאן לצאת בסופ"ש הכי ארוך בשנה….
שישי. החורבה בגושפנקא.

שישי. החורבה בגושפנקא.

ליין המסיבות בגושפנקא מארח את החורבה.

שישי, 30.9 22:30 גושפנקא

מסיבת איחוד בוגרי החורבה תתקיים הפעם במועדון הגושפנקא החדש. רני קאושינסקי (הבעלים של החורבה) ביחד עם קובי שטח (מנהל ליין הגושפנקא) חוזרים לשתף פעולה. 5 רחבות כולל רחבת קיץ חדשה. על המוזיקה יתפקדו מטובי התקליטנים של החורבה לאורך הזמנים: שמעון לנדה, אייל גלדר, דור מלודי, גדי ארנון, ערן פרי, אדם וואיי ועוד.

 

מוריסון. שבת חיילים

מוריסון. שבת חיילים

חיילים נהנים במוריסון לפני החג

שבת, 1.10, 22:00, מוריסון בר.

ליין החיילים של הצפון מציג: פק"ל מהדורת חג – ראש השנה 2016! הפעם החליטו במוריסון לפנק את החיילים במסיבה לכבוד פתיחת השנה החדשה יום לפני החג. עידן סבג ומור דהרי על המוזיקה.

 

ראש השנה בג'מיני. ראשון

ראש השנה בג'מיני. ראשון

בן זלץ מארח בג'מיני

ראשון, ערב חג, 2.10 23:00 ג'מיני בקיבוץ יגור.

בן זלץ, מותיקי מפיקי המסיבות בצפון שאחראי על הקהל הכי איכותי חוזר במסיבת חג במקום בו החל את דרכו, הג'מיני ביגור. "בחגים אנחנו ממש מתגעגעים, אז עושים מסיבת חג, עם מלא מבצעים על הבר, מלא יין ומלא חברים שבאים לחגוג את השנה החדשה בבית." על המוזיקה – מור דהרי.

 

יומולדת לתומי בלובי. ראשון

יומולדת לתומי בלובי. ראשון

יומולדת לתומי אלקובי לובי

ראשון, ערב חג, 2.10 23:00 מועדון הלובי + הגארדן.

ליין 'בובה של שישי' יחד עם ליין חמישי חוגגים בערב חג ראש השנה יומולדת לתומי אלקובי, מבעלי המועדונים לובי וגארדן ואחד מהאנשים הבולטים ביותר בחיי הלילה בצפון, במסיבה רבת משתתפים ב- 2 רחבות ב- LOBBY + Garden.

 

שני בלופט. 27 פלוס

שני בלופט. 27 פלוס

מבלים בלופט בערב השני של החג

יום שני 3.10 , מועדון הלופט

ליין הסטודנטים תכל'ס שישי בלופט יארח את ליין הבוגרים שישי בלופט 27+ לערב שכולו בלאגן, חברים, אלכוהול והכי חשוב אווירת חג מטורפת. אלווי ודינו על המוזיקה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה