פריחה אינטרנטית

שירות חדשני ובלעדי ב"כללית": רופא עור און־ליין, המהווה מענה בעיקר באזור עם ישובים מרוחקים, כאשר ניתן לקבל מענה בבית והמטופל אינו צריך להגיע עד למומחה
רופא עור און-ליין. "בשנים האחרונות אנחנו מוסיפים עוד ועוד שירותים דיגיטליים, במטרה להתאים את שירותי האון ליין לקצב הטכנולוגי המואץ ולסגנון החיים המשתנה של לקוחותינו". צילום: דוברות כללית

רופא עור און-ליין. "בשנים האחרונות אנחנו מוסיפים עוד ועוד שירותים דיגיטליים, במטרה להתאים את שירותי האון ליין לקצב הטכנולוגי המואץ ולסגנון החיים המשתנה של לקוחותינו". צילום: דוברות כללית

סובלים מבעיות עור כמו פריחה בעור? אקנה? "כללית" מאפשרת לכם לקבל מענה ראשוני מהיר וזמין של ייעוץ בסמארטפון או במחשב הניתן על ידי מומחים ברפואת עור של "כללית". בשירות החדשני, שהינו בלעדי ללקוחות "כללית", ניתן להתייעץ עם מומחים ברפואת עור באמצעות וידאו־צ'ט בימים א'-ה' בין השעות 24:00-20:00, ללא תשלום.

לראשונה, הרופא יוכל לקבל, בנוסף לשיחת הווידאו־צ'ט, תמונות סטילס שיישלחו אליו באופן מאובטח, באמצעות אפליקציה שפיתחה כללית, במיוחד לשירות זה. המענה הרפואי יינתן למגוון בעיות עור, כמו: אקנה (פצעי בגרות) המופיעה אצל 85 אחוזים מבני ה־35-12 אסתמה של העור שממנה סובלים 30 אחוזים מהילדים וכ-10 אחוזים מהבוגרים, נשירת שיער והקרחה הרווחת בקרב כ־80 אחוזים מהגברים הישראליים, דלקות עור, פטרת בעור ובציפורניים, גרד, הפרעות פיגמנטציה, הרפס, עקיצות חרקים ועוד. השירות אינו מיועד להערכה של נקודות חן, חשד להימצאותם של גידולים סרטניים של העור או מצבים מסכני חיים. רופא העור משוחח עם הפונה, צופה בנתונים חשובים בתיק הרפואי ובהתאם ממליץ לפונה כיצד לנהוג.

בין המומחים המשיבים בשירות גם רופאי עור בכירים ממחוז חיפה וגליל מערבי, בהם ד"ר יורי שקלאר וד"ר אבו ריא פואד. סיכום הייעוץ נשלח למטופל במייל ומתועד בזמן אמת בתיק הרפואי האישי של המטופל, על מנת לאפשר המשך טיפול ומעקב. אם רופא העור מתרשם כי נדרש המשך בירור, ייקבע למטופל תור המשכי לרופא עור או אצל רופא המשפחה. כמו כן, באפשרותו של היועץ האינטרנטי להנפיק מרשם חתום דיגיטלית.

מנהלת מרחב חיפה גליל מערבי, פרופ' מ"ק חן שפירא, מציינת שהשירות החדש מהווה מענה בעל יתרונות רבים בעיקר באזור עם ישובים מרוחקים, כאשר במקרים מסוימים ניתן לקבל מענה בבית והמטופל אינו צריך להגיע עד למומחה במרפאה היועצת. לשירות זה ברפואת עור יש חשיבות רבה גם, על רקע המחסור הארצי ברופאי עור.

"בשנים האחרונות אנחנו מוסיפים עוד ועוד שירותים דיגיטליים, במטרה להתאים את שירותי האון ליין לקצב הטכנולוגי המואץ ולסגנון החיים המשתנה של לקוחותינו", הסביר מנכ"ל "כללית", אלי דפס. "כך גם הופעלו בהצלחה ייעוץ און ליין על ידי רופאי ילדים ורופאי משפחה. הנתונים מראים, כי לשירותים אלה יש ביקוש גדול בכל אזורי הארץ והם מסייעים בצמצום פערי בריאות ומשפרים את הנגישות והזמינות לשירות רפואי".

כדי לקבל שירות זה גולשים לאפליקציה או לאתר כללית כמו כן, ניתן להתקשר למוקד 2700*.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות