"אמרו לי 'מה, מזרחי ישיר? ואני אמרתי הוא ים תיכוני ואני רוצה את זה ואני מאוד אוהב אותו. זה יצא מדהים כמו שחשבתי!" אפי נצר בוחר בישי לוי לשיר את נחצ'ה.

המלחין הגדול בישראל, אפי נצר, קיבל משאול דור את השיר האחרון שלו עם נחום היימן, נחצ'ה. והלחין אותו בכבוד. ההפתעה הגדולה של כולם הייתה כשבחר בזמר ישי לוי שישיר את השיר האחרון של נחצ'ה. אפי עמד על כך והוא לא מפסיק להתרגש מהביצוע של ישי ומאהבת הקהל לשיר.
השיר האחרון. נצר ולוי. אלבום פרטי

השיר האחרון. נצר ולוי. אלבום פרטי

אפי נצר, האיש שהמציא את השירה בציבור בישראל והעלה אותה לדרגת אומנות, התחבר בחודש האחרון לשניים מענקי הדור של המוזיקה הים תיכונית וכשהוא נרגש בכל ליבו כתה השבוע נצר על החיבור עם ישי לוי ויואב יצחק "חברים יקרים- אני כותב כי אני נרגש מאד!!!!לפני יומיים יצא לאור השיר שאת מילותיו כתבו נחום היימן ושאול דור, אני הלחנתי אותו וביקשתי שהזמר הנפלא ישי לוי ישיר אותו. התעקשתי למצוא אותו דרך אמרגנו המדהים- מתנה. ישי מיד הסכים לשמחתי!!! וזאת התוצאה- ביומיים יותר מחמשת אלפים (5000+)צפיות ,זה מכובד!!! וזה בזכות ביצועו הנפלא של ישי לוי!! מי שטרם צפה-מהרו לבקש ביוטיוב- בבוא יומי- ישי לוי!! זאת יצירתו האחרונה של נחצ'ה- והלחן שלי, הולחן בכבוד גדול לחברי נחצ'ה ז"ל!!!!!!! ישי לוי המדהים מבצע את שירם של נחצ'ה היימן ושאול דור, "בבוא יומי" ואני הלחנתי את השיר היפה הזה.ישי מבצע ענק, בקשו ביוטיוב- ישי לוי,בבוא יומי. הנאה מובטחת!!!" ועוד המשיך נצר "חברי, אביגדור קהלני, גיבור ישראל, כתב שיר נפלא, אני הלחנתי אותו והזמר הגדול יואב יצחק מבצע!! אמש, במועדון הזמר שלי בבית ציוני אמריקה בתל אביב, אירחתי את אביגדור ולימדתי את השיר!! היה מרגש!!!"

אפי, איך נוצר החיבור המדהים הזה?

חברי שאול דור שטיפל בנחצ'ה, כתב יחד עם נחום את המילים וכשנחום נפטר הוא הביא לי את השיר האחרון שנחצ'ה כתב "בבוא יומי". קראתי אותו בכבוד ונהניתי מאוד. הוא ביקש שאלחין אותו ואני אמרתי מיד וודאי והלחנתי אותו וביקשתי את ישי לוי שישיר את זה. ישי היה בטקס האשכבה לנחצ'ה ושר את אניטה וחואן ואמרתי שאני רוצה שהוא ישיר את השיר. אמרו לי 'מה, מזרחי ישיר? ואני אמרתי זה ים תיכוני ואני רוצה את זה ואני מאוד אוהב אותו. ישי הסכים ואמר לי שזה כבוד ושהוא מאושר ושהוא יעשה את זה. ומה אני אגיד לך, זה יצא מדהים כמו שחשבתי! בשבוע 10 אלף כניסות. השיר התאים לישי ביותר! אני אוהב את זה ואת השילוב ואני אשמח שזה ימשיך. גם יואב יצחק שר שיר שלי השבוע. הלוואי שעוד זמרים ים תיכוניים ישירו עוד שירים שלי. קיבלו את ישי באהבה גדולה ופירגון ענק. אני רוצה להכין לו עוד שיר שלי… הוא שם בשיר את האישיות שלו, הוא הכניס את הדברים שלו בפנים, הנשמה שלו. זה יצא שיר מדהים. ממש.

מתי אתה מופיע בקרוב?

אנחנו חוזרים בנובמבר לקריגר לשתי הופעות בחודש של שירה בציבור. אני מארח את מיטב אומני ישראל. אני מקווה שישי גם יבוא להופיע. אני נורא רוצה להופיע איתו. צעקו לי אנשים בהופעה אתמול 'איפה ישי שישיר את השיר החדש…'

 

הביצוע המדהים של ישי לוי לשיר "בבוא יומי" של היימן ונצר.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה