"אני מרגיש שהסצנה בעיר הולכת ומתרחבת, יש יותר ויותר אירועים מרכזיים, כמו גם מבחר גדול של מקומות להופיע בהם, מה שמאפשר לי כיוצר לצבור כאן קהל מקומי נאמן, שבאמת אוהב מוזיקה." מייקל קוברין איז אלייייב!

מייקל קוברין התחיל את החיים האמנותיים שלו בבית הספר רעות בחיפה ומשם הוא התקדם לפרונט המוזיקלי העולמי עם קליפים ויראליים שזוכים למאות אלפי צפיות המהופנטות על האצבעות שלו שנעות בזריזות מפליאה על המיתרים. צפו בוידיאו ותזכו ברגעים מהפנטים…
וירטואוז ענק. קוברין. אלבום פרטי

וירטואוז ענק. קוברין. אלבום פרטי

מצליח בעולם. קוברין. צילום: איתמר דואק.

מצליח בעולם. קוברין. צילום: איתמר דואק.

מי שעדיין לא צפה בסרטוני היוטיוב הויראליים המצליחים בטירוף של מייקל קוברין לא ראה וירטואוזיות מדהימה כזאת שנים. קוברין בן ה 25 הוא זמר ויוצר המשלב תיפוף על הגיטרה ונגינת פינגרסטייל בתוך שירי פולק/רוק מלודי. לאחרונה הפך מייקל לאמן גיטרה הישראלי הראשון אשר קיבל הסכם הפצה מ Candyrat Records האמריקאית, עם הקליפ החדש שלו "Alive" שכבר עבר את ה 350,000 צפיות ברחבי העולם.  קוברין עובד בימים אלו על אלבומו השני, כאשר אלבומו הראשון באנגלית ""Searching שהופק ע"י יוסי סאסי (Orphaned Land) בשיתוף אולפני bardo, זכה לביקורות מעולות ברחבי העולם, יחד עם הטור הארצי והאירופאי שבא בעקבותיו. מעבר להופעותיו, קוברין מנגן ומתארח אצל מגוון אומנים בארץ ובחו"ל ונחשב לאחד האמנים המובילים בסגנון הנגינה שלו בעולם. בהופעה האקוסטית מייקל משלב נגינה ושירה של חומר מקורי וחומר מוכר באינטרפרטציה מיוחדת ובסגנונו הייחודי. קוברין שעלה לארץ כילד למשפחה שהשתקעה בחיפה התגלה מהר מאוד בכישרונו המוזיקלי לנגינה ושירה וחונך בבתי ספר למוזיקה ולפיתוח קול והתחיל להופיע מגיל צעיר כ"ילד פלא", לאחר מכן השלים את לימודיו בארה"ב והחל בסיבובי הופעות בישראל ואירופה. במקביל להופעות סולו אינטימיות והופעות עם הרכב מלא, קוברין הופיע על ספינות פאר באירופה, ולאחרונה ייצג את חיפה בפסטיבל ענק בסין.

קוברין, חיפה על המפה המוזיקלית?

את צעדיי הראשונים על הבמה עשיתי כבר בביה"ס ויצ"ו- רעות שבו למדתי 3 שנים, מאז, מזה 7 שנים רצופות, נשלחתי מטעם העירייה להופיע במספר מדינות כשהאחרונה שבהם היא סין שארגנה פסטיבל הופעות ענק בצ'נגדו שם הוצגתי כמוזיקאי חיפאי. אני מרגיש שהסצנה בעיר הולכת ומתרחבת, יותר ויותר אירועים מרכזיים, כמו גם מבחר גדל של מקומות להופיע בהם מה שמאפשר לי כיוצר לצבור כאן קהל מקומי נאמן, שבאמת אוהב מוזיקה.

איפה אתה רואה את עצמך בעתיד?

החזון הקרוב שלי הוא לצבור עוד ועוד קהל חיפאי, ישראלי ועולמי תוך כדי הקלטת האלבום השני שלי עליו אני עובד בימים אלו ובין השאר, אחת השאיפות שלי היא להפוך לסמל הגיטרה האקוסטית בישראל

**Alive**:

https://youtu.be/xsm_00i0Sl4

** Animal **:

https://www.youtube.com/watch?v=-3IF4FA81Xc

**Nightlife**:

https://youtu.be/Tz4BwCh3Il0

**ההופעה בסין**:

https://www.youtube.com/watch?v=pZSYA9cr3Ag

אתר רשמי:

http://www.michaelkobrin.com

Faceboook:

https://www.facebook.com/MichaelKobrinMusic

soundcloud:

https://soundcloud.com/michaelkobrin


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה