בגוף ראשון

עוד אירוע בעל חשיבות עליונה ,מבית לימור כרסנטי יח"צ במרכז פנורמה והפעם מעין קרת, דוגמנית על ישראלית שזכתה להצלחה בינלאומית, תצא לפניכן למסע נגד עולם האופנה והדימוי הנשי המקובל
כרסנטי1

מזמינה את כולכן לבוא לקחת חלק למען הרזון, הקימורים והחברה המדכאת צילום יח"צ

במשרד היח"צ המצליח לימור כרסנטי ,ממשיכים במסורת ייחודית של אירועי תרבות ,המושכים מאות אנשים להרצאות, עם אישים ונשים וסיפורי חיים ייחודיים . והפעם לראשונה הרצאה פלוס מסיבה אופנתית בה יימכרו מותגים מבית רויאל ג'יפסי.
מעין קרת, דוגמנית על ישראלית שזכתה להצלחה בינלאומית, תצא לפניכן למסע נגד עולם האופנה והדימוי הנשי המקובל. חמש שנים אחרי שהתגברה על מחלת האנורקסיה והיא תגולל בהרצאה את הסיפור האישי שלה

מעין קרת, דוגמנית על ישראלית שזכתה להצלחה בינלאומית, לאחר שהתגברה על מחלת האנורקסיה.

מעין קרת, דוגמנית על ישראלית שזכתה להצלחה בינלאומית, לאחר שהתגברה על מחלת האנורקסיה.צילום יח"צ

כאנורקטית לשעבר, המחלה, תהליך ההחלמה ולקיחת החולשה כחוזק להשפעה סביבתית על נשים ונערות נוספות. איך המדיה משפיעה עלינו, התקשורת, הפוטושופ, הסביבה שאנחנו חיות בה ואפילו הכלכלה.
דיאטות וסטטיסטיקות ואיך באמת ניתן לשמור על מבנה גוף ייחודי, שלם ובריא.
* מיכל מונקה, הבעלים והמעצבת של המותג רויאל ג'יפסי, הסתובבה שנים בעולם כסטייליסטית ומפיקת אופנה והליין שלה, שמבוסס על כפתנים (גלביות) נולד מתוך האמונה שנשים הכי יפות כשנח להן! מצאנו לנכון לחבר להרצאה של מעיין את מותג הבגדים הזה, רויאל ג׳יפסי, המפאר כל אישה באשר היא וגורם לה להרגיש ולהראות מלכה בלי קשר למבנה גופה או כמה הריונות היא עברה… מיכל תגיע למכירה עם הקולקציה המלאה שלה הכוללת כפתנים ליום, לעבודה, לחופש ולערב ותתאים אישית לכל אחת את הכפתן המיוחד שלה.

14522763_1174066362672229_3741245745289011592_n-1


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה