"כרגע אני עסוקה בעשייה שלי בינתיים, עושה את מה שאני אוהבת לעשות. אני עסוקה בלפעול בתחום החינוך והרווחה ולמען איכות הסביבה." שרית גולן שטיינברג

המירוץ לבחירות שאמורות להתקיים בעוד שנתיים בדיוק מתחיל להתחמם ובנק השמות שנזרקים לחלל האוויר הדליל גדל מידי יום. השבוע גונבה השמועה לאוזניים הנכונות כי חברת מועצת העיר עורכת הדין שרית גולן שטיינברג מגששת בכיוון.
לא רצה, עוסקת בעשייה. גולן שטיינברג. אלבום פרטי

לא רצה, עוסקת בעשייה. גולן שטיינברג. אלבום פרטי

השמועות בעיר הכרמל גורסות כי בקרוב תתחיל אינפלציית שמות של הטוענים לכתר הראיס וכי לא מעט מבקשים לרוץ למועצת העיר או לראשות העיר כי זו כנראה המודה האחרונה, להיות לראש או לראשה. השמועה הטרייה ביותר שמסתובבת בעיר מספרת כי  עורכת הדין שרית גולן שטיינברג שנכנסה למועצת העיר בבחירות האחרונות בסיעתו של בורובסקי וכעת היא נאבקת בכל כוחה בזיהום האוויר בעיר, מגששת אף היא בימים אלה את דרכה לכיוון הכיסא של יונה יהב.

גולן שטיינברג, יש אמת בשמועות?

(צוחקת…) מי הפיץ את השמועות. דין השמועות להסתיים כשמועות. אולי בעתיד. חלומי להיות ראשת העיר ואני גם אני אהיה כזאת בעתיד. (מהססת.) לא יודעת להגיד לך. מוקדם להגיד לך, זה עדיין רחוק, זה בעוד שנתיים.

אז את לא תפתיעי בעוד שנה?

בכנות. זה נראה לי כמו משהו שאנשים חוששים מפניו… כרגע זה לא עולה על הפרק אבל אי אפשר לדעת מה יהיה בעוד שנתיים. כרגע אני עסוקה בעשייה שלי בינתיים, עושה את מה שאני אוהבת לעשות. אני עסוקה בלפעול בחינוך, רווחה ולמען איכות הסביבה.

אז את לא בכיוון?

אם יהיה משהו אני אעדכן אותך. חג שמח.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם