פיטו-פריז מותג הפרימיום הצרפתי

פיטו-פריז מותג הפרימיום הצרפתי למוצרי שיער משיק את פיטו 7 – קרם לחות יומי על בסיס 7 תמציות צמחים לטיפול בשיער

באדיבות-פיטו-פריז

באדיבות-פיטו-פריז

פיטו-פריז  מותג הפרימיום הצרפתי למוצרי שיער משיק את פיטו 7 – קרם לחות יומי על בסיס 7 תמציות צמחים לטיפול בשיער

הסובלות משיער יבש, פגום וחסר חיים  יודעות היטב ששמפו ייעודי ומרכך לרוב  אינם מספיקים לטיפול בתופעה.  קיים הצורך בתגבור נוסף של לחות לשיער על מנת למנוע את היובש, הקצוות המפוצלים ובעיקר את חוסר התנועה הטבעית של השיער והעדר גמישותו.

פיטו פריז המתמחה בפיתוח מוצרי שיער יוקרתיים מצמחי מרפא, משיקה קרם לחות יומי "פיטו 7" ללא שטיפה המשלב 7 תמציות  צמחים:  קלנדולה, ארקטיום לפה, מרווה רפואית, רוזמרין, ערבה, וסויה.  אלה מבטיחים לסייע במראה שיער מבריק, זוהר וגמיש ללא מעורבות סיליקונים.

"פיטו 7" מטפל בבעיית השיער היבש והצבוע באמצעות חומרים פעילים המטפלים "בחילוף החומרים" של השיער, משקמים ומאזנים את השיער הפגום.  מיצוי של שורש 'ארקטיום לפה' המוגדר כצמח מרפא התורם לאיזון הקרקפת ומונע יובש, קשקשת וידוע כחומר אנטי דלקתי, כמו כן תמצית שמן קלנדולה בכבישה קרה שתסייע לגמישות ולרכות השערה.  בתכשיר שולבו גם רוזמרין ומרווה

באדיבות-פיטו-פריז

באדיבות-פיטו-פריז

רפואית הידועים כצמחים מנקים, מרככים, עשירים במינרלים ובחומצות אמיניות המכילות גופרית, מסייעים לשמירה על בריאות השיער וחיוניותו. ברפואות מסורתיות שונות, מוזכרים צמחים אלה, כממריצים צמיחת שיער וצמחים המעכבים נשירת שיער.

אופן הטיפול: יש למרוח את הקרם על שיער נקי, מנוגב או יבש. יש להשתמש בכמות קטנה בלבד, ולהחדיר את החומר לתוך השיער בתנועת עיסוי בעיקר בקצוות השיער ולא לשטוף

מחיר: 85 ₪

כמות: 50 מ"ל.

להשיג ברשתות הפארם בתי המרקחת והטבע ברחבי הארץ.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות