עשרות אלפי מבקרים בפסטיבל הסרטים, רוקסוכות וילדוקים בחיפה.

פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-32 באודיטוריום חיפה מושך אליו עשרות אלפי מבקרים כשלצידו בשני מוקדים נוספים מצטרפים אלפי מבקרים שמגיעים לצפות בנוסף לסרטי האיכות גם במופעי כוכבי ילדים וזמרים ולהקות מובילות. סוכות בחיפה זו חגיגה.
ולריה ברוני טדסקי וראש העיר יונה יהב. קרדיט צילום גלית רוזן

ולריה ברוני טדסקי וראש העיר יונה יהב. קרדיט צילום גלית רוזן

ילדוקים נהנים בגן האם. שי ורועי במופע בוקר. צילום ראובן כהן

ילדוקים נהנים בגן האם. שי ורועי במופע בוקר. צילום ראובן כהן

מוש בן ארי במופע רוקסוכות בגן האם. צילום ראובן כהן

מוש בן ארי במופע רוקסוכות בגן האם. צילום ראובן כהן

פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-32 בחיפה נפתח באודיטוריום חיפה עם מאות מוזמנים אנשי תעשיית הקולנוע מהארץ ומחו"ל, מפיצים, מפיקים שחקנים ובמאים, שגרירים, דיפלומטים ואנשי תרבות. על המסך הוקרנה ברכתו של נשיא המדינה רובי ריבלין ובין האורחים שעלו לכרמל השנה: השחקנית ולריה ברוני טדסקי (אחותה של קרלה ברוני), שהגיעה להקרנת סרט הפתיחה של הפסטיבל "חיים משוגעים" בכיכובה, השחקן הגרמני סבסטיאן קוך (כוכב הסרט הידוע, זוכה האוסקר "חיים של אחרים"), שהגיע עם הסרט בכיכובו "ערפל באוגוסט", ג'ייסון קונרי בנו של אגדת הקולנוע שון קונרי הגיע לפסטיבל עם סרטו "הכבוד של טומי". את טקס הפתיחה הנחתה השחקנית יונה אליאן, המוזיקאי שלומי שבן ריגש את הקהל במחווה שערך לבוב דילן זוכה פרס נובל הטרי ובקטע מוזיקלי שייצר במיוחד לפסטיבל דואט לקולנוע ומוזיקה. ראש העיר חיפה יונה יהב בירך את הקהל הרב ועדכן בשמחה כי מעל ל40,000

יונה יהב עם אורחים מעיראק הבמאי והמפיק של הסרט אל קלאסיקו צילום יח"צ

יונה יהב עם אורחים מעיראק הבמאי והמפיק של הסרט אל קלאסיקו צילום יח"צ

כרטיסים נמכרו עם פתיחת הפסטיבל וגם הציג נתון מרשים כי 50% מהסרטים הישראלים בפסטיבל נוצרו ע"י נשים. פנינה בלייר המנהלת האמנותית של הפסטיבל אירחה את אנשי הקולנוע הישראלים ביניהם: נורית שני בעלת רשת קולנועי לב, המפיק אסף אמיר, השחקנית גילה אלמגור ויעקב אגמון, המפיק חיים מקלברג, המפיק ריקי שלח, דני מוג'ה, אלון גרבוז, השחקן גבי עמרני, השחקנית זוכת פרס אופיר נעה קולר ועוד.  ראש העיר חיפה יונה יהב הגיע עם רעייתו פרופ' רבקה יהב, נספח התרבות של איטליה בישראל ד"ר מאוריציו צסלבי, השופטת עדנה ארבל השופטת לשעבר בבית המשפט העליון, השופט סלים ג'ובראן, מבקר המדינה לשעבר מיכה לינדנשטראוס, עורכת הדין אורנה לין, תמי ברק יו"ר 'נעמת' חיפה, יהודית זוסמנוביץ' ועוד רבים.

 אירועי "ילדוקים" בגן האם בין 10:00-18:00

אירועי "ילדוקים" בגן האם בין 10:00-18:00

בתאריכים 17-20/10 מתקיימים אירועי "ילדוקים" בגן האם בין 10:00-18:00 – קרוסלה, סוסי פוני, דוכני איפור וקעקועים, מתנפחים, קישוטים לסוכה וגם כניסה לגן החיות בחצי מחיר. שי ורועי,יובל המבולבל, תיבת השירים – סמי הכבאי והחברים מהופ, דניאל ליטמן ושיר מורנו, נועה קירל, תובל שפיר, משה דץ והכבשה שושנה וכן מופעי ערב רוקסוכות בגן האם: להקת רוק שנות ה-60 Nisht Gebakt , Ofer's Wife, מוש בן ארי, דיקלה, להקת סינדרום, הדג נחש, להקת האלה, כנסיית השכל מארחת את שי צברי.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה