סוכות של מתחמי תחביבים, הופעות של כוכבים ופתיחת חנות בעופר גרנד קניון

הרישום למתחמי התחביבים בגרנד קניון נסגר במהירות, טל מוסרי חילק אהבה לקהל והקהל אהב אותו בטירוף והמותג גליתה פתח חנות דגל. סוכות טירוף בגרנד קניון.
נהנים במתחמים. גרנד קניון. אלבום פרטי

נהנים במתחמים. גרנד קניון. אלבום פרטי

מוסרי בגרנד. הטירוף חוגג. אלבום פרטי

מוסרי בגרנד. הטירוף חוגג. אלבום פרטי

פותחים סניפים. גרנד קניון. אלבום פרטי

פותחים סניפים. גרנד קניון. אלבום פרטי

בחול המועד השנה הפתיעו בגרנד קניון עם מתחם התחביבים המטריף שמכיל בתוכו סטודיו לאומנות שימושית ותחביבי בישול עמים וטעמים כשהסדנאות מתחלפות כל 45 דקות מהשעה 1000 עד 1300 והרישום של המשתתפים היה מלא עד אפס מקום. בערב התקיימו הופעות של כוכבי ענק כאשר בהופעתו של טל מוסרי אולי גדול כוכבי הילדים בישראל אי פעם, הפתיע מוסרי את הקהל כאשר ירד אל תוך המוני הילדים המשולהבים ולחץ להם ידיים כמו כוכב ענק. הקהל שהיה מורכב מצעירים מכל הגילאים החזיר כמובן באהבה ענקית וצילם את טל מכל כיוון. מסתבר שהבחור לא איבד את האהבה הגדולה של המעריצים שאולי ואפילו התחזקה עם השנים.

בחג הסוכות התקיימה חגיגה נוספת בגרנד כאשר המותג GALITA פתח חנות מפוארת בקניון. את גליתה הקימה גלית מלכין לפני כשלוש שנים מתוך מטרה לספק לקהל הנשים בארץ מענה אופנתי וטרנדי לכל מטרה. המותג משלב עיצובים מקוריים של גלית ופריטים שנבחרו בקפידה מכל רחבי העולם. הקולקציות בחנויות ובאתר מתחלפות בתדירות גבוהה של מספר פעמים בשבוע על מנת שהלקוחות ייהנו מהטרנדים החמים ומגוון רחב של עיצובים. החנות הראשונה נפתחה בעפולה וכיום ישנן 15 חנויות ו- 3 אאוטלטים מאילת ועד נהריה וכעת גם בגרנד ובענק.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם