הסטודנט כמוביל שינוי חברתי

אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה תפתח את שנה"ל תשע"ז בסימן "הסטודנט כמוביל לשינוי חברתי" ותוביל את נושא המעורבות החברתית בקהילה
יו"ר אגודת הסטודנטים, קובי רבינוביץ'. "השנה הזו תוקדש למעורבות וחיזוק הקשר של הסטודנטים עם הקהילה"

יו"ר אגודת הסטודנטים, קובי רבינוביץ'. "השנה הזו תוקדש למעורבות וחיזוק הקשר של הסטודנטים עם הקהילה"

שנה"ל תשע"ז בפתח ואגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה לא שוקטת על שמריה, וממשיכה לפעול בכל המישורים לרווחת הסטודנטים. לאחר שנתיים שבהן נעשתה עבודה מעמיקה בצל המחאה החברתית כנגד יוקר המחייה, שופרו לאין ערוך השירותים לרווחת הסטודנט ואלו ימשיכו ויפעלו ואף יורחבו גם בשנה זו.

לצד השירותים הקיימים עבור הסטודנטים, יורחבו שיעורי עזר ותגבורים מסובסדים על־ידי האגודה, יצירת פרויקטים ושיתופי פעולה שונים למציאת פתרונות דיור לסטודנטים, מתן סיוע ליוזמות סטודנטיאליות כגון עסקים של סטודנטים ועוד.

נוסף על כך, אגודת הסטודנטים באונ' חיפה בראשותו של קובי רבינוביץ', רואה לנכון לקדם את פעילות הסטודנטים באוניברסיטה בתחום המעורבות החברתית בקהילה. כל זאת מתוך מודעות לתפקידם ההיסטורי של סטודנטים מאז ומתמיד בהובלת שינויים חברתיים ופעילויות למען הכלל. המטרה היא לפתח רגישות חברתית ולערות את הסטודנטים בחברה, מחוץ לכותלי הקמפוס. האגודה תפעל לקיים שיתופי פעולה עם עמותות שונות בתחומים שונים, כגון: חינוך, חברה, עלייה, בריאות, רווחה, וכדומה.

פירוט השירותים החדשים שמשיקה אגודת הסטודנטים: אולם HARMONY – אולם האירועים באוניברסיטה לקיום חתונות ואירועים מיוחדים אחרים במחירים מיוחדים לסטודנטים. שיעורי עזר במחיר מסובסד. בנוסף, אגודת הסטודנטים מעמידה לרשות הסטודנטים מתחם מזון מוזל מטעם האגודה הכולל: קפיטרייה, פיצרייה, חומוסייה, שווארמה, פלאפל וכו‘. (הממוקם בבניין הראשי, קומה 500) ופינות קפה האמון של אגודת הסטודנטים, שסומכים על הסטודנטים שישלשלו לקופה 2 שקלים על כל כוס.  כלל הרווח מופנה לטובת פעילויות הסטודנטים במהלך השנה ולטובת מלגות.

"לאחר שנתיים של פעילות מאומצת שהתרכזה במאבק ביוקר המחייה ודאגה לרווחת הסטודנטים בכל המישורים, הצלחנו להגיע להישגים נאים בהורדת עלות השירותים לסטודנט", ציין רבינוביץ'. "מהמקום הזה של שמירה על הקיים והרחבת השירותים לסטודנט, אני יכול לומר שהגיע העת לתרום לקהילה והשנה הזו תוקדש למעורבות וחיזוק הקשר של הסטודנטים עם הקהילה. אני גאה לפתוח עוד שנת לימודים בדאגה לרווחת הסטודנטים ולרווחת הקהילה, ומאחל לציבור הסטודנטים שנת לימודים פורה ומוצלחת".

 

 

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך