קונים ומתחסנים

בכל מקום ובכל דרך. צוותי "כללית" החליטו לצאת מאזור הנוחות שלהם וכעת הם מסתובבים בקניונים ומבצעים בעוברי ושבים, מבוטחי "כללית", חיסונים נגד שפעת
בתמונה: חיסון מטופל נגד שפעת בקניון G ביוקנעם. מומחי "כללית" מציינים, כי השנה מצטרפת קבוצת יעד חדשה וגדולה: כל הילדים, גם ללא כל מחלות רקע, עד גיל 12

בתמונה: חיסון מטופל נגד שפעת בקניון G ביוקנעם. מומחי "כללית" מציינים, כי השנה מצטרפת קבוצת יעד חדשה וגדולה: כל הילדים, גם ללא כל מחלות רקע, עד גיל 12. צילום: דוברות כללית

ב"כללית" מחפשים דרכים מקוריות כיצד להגביר את היענות הציבור לחיסוני השפעת, ולהביא למירב הכיסוי החיסוני והפחתת תחלואת שפעת וסיבוכיה במהלך החורף. במסגרת זאת, הצוותים יוצאים לקניונים ומבצעים חיסונים במקום. הפונים לקבל חיסון בדוכן כללית בקניונים, נהנים גם מהתנסות מפנקת בטיפולי רפואה משלימה להפגת המתח והחשש, על ידי צוות "כללית משלימה", הדרכה של צוותי "כללית סמייל" בנושא בריאות הפה ושפע הפתעות. החיסון בחינם וחשוב להצטייד בכרטיס מגנטי של כללית.

הצלחה רבה נרשמה כבר במבצע החיסונים שערכה כללית במתחם G ביוקנעם שנערך במהלך חול המועד, כאשר עשרות מבוטחי כללית ניצלו את ההזדמנות להתחסן תוך כדי ביקור בקניון, ללא איבוד זמן מיותר. בין המתחסנים גם ילדים רבים.

המבצע הבא יתקיים במסגרת אירועי הבריאות בקניון עזריאלי חיפה, שנערכים לקראת חצי מרתון חיפה. דוכני כללית יוצבו בשעות אחר הצהרים בימי ד' 2/11/16 וה' 3/11/16 וביום שישי 4/11/16 בבוקר, בקומה 1 בסמוך למעליות. בהמשך, יגיעו הצוותים לרחבה המרכזית בקריון ביום שלישי 8 בנובמבר אחה"צ וביום שישי 11 בנובמבר בבוקר.

"כללית" הקדימה לצאת במבצע חיסוני השפעת, והחלה כבר בספטמבר במבצע החיסונים. קבוצות היעד למתן החיסון הם בני 65 ואילך, חולים כרוניים – בעיקר אסמטיים וחולים אונקולוגיים, או כאלה עם מערכת חיסונית מוחלשת, אנשים שאושפזו בשנה שעברה בשל דלקת ריאות ועובדי מערכת הבריאות. בנוסף, דגש רב יהיה השנה על מתן חיסונים לנשים המתכננות הריון או נשים הרות- עבורן קבלת החיסון מהווה הגנה על העובר ובהמשך על הילוד, עד הגיעו לגיל 6 חודשים – רק אז ניתן לתת לתינוק עצמו חיסון.

מומחי "כללית" מציינים, כי השנה מצטרפת קבוצת יעד חדשה וגדולה: כל הילדים, גם ללא כל מחלות רקע, עד גיל 12. ילדים מגיבים טוב במיוחד לחיסון ובעקבות החיסון מופחת אצלם משמעותית הסיכון לחלות, וכן להדביק אחרים בשפעת. הוכח כי חיסון ילדים מהווה אמצעי יעיל לצמצום  כולל בהיקף התחלואה בשפעת.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות